Ağustos 10, 2020, 10:38:31 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
5000 TL Bütçeye Alınabilecek Motosiklet Aksesuarları Önerileri

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/5000 TL Bütçeye Alınabilecek Motosiklet Aksesuarları Önerileri => 5000 TL Bütçeye Alınabilecek Motosiklet Aksesuarları Önerileri Motosiklet kullanımına başlamadan önce motosiklet aksesuarları eksiksiz bir

Gönderen Konu: 5000 TL Bütçeye Alınabilecek Motosiklet Aksesuarları Önerileri  (Okunma sayısı 846 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Full Member
***

       Uye No : 6211
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 100
 •        Kan Grubu: 0 Rh+
 •        Motosiklet: honda cbr 600
 •        Nereden: istanbul
 • Motopuan: 1
  Çevrimdışı
  5000 TL Bütçeye Alınabilecek Motosiklet Aksesuarları Önerileri Motosiklet kullanımına başlamadan önce motosiklet aksesuarları eksiksiz bir şekilde olmalıdır. Motosiklet sürücüsünün can güvenliği için zorunlu olarak kullanması gereken motosiklet aksesuarlarını kesinlikle kullanması gereklidir. Kısa mesafeli sürüşlerde göz ardı ederek kullanılmayan aksesuarlar bizler için büyük sorunlar teşkil etmektedir. Tekrar ve tekrar vurguluyoruz her ne olursa olsun ekipmanlarınız olmadan yolculuğa çıkmayın. Zorunlu olarak kullanılması gereken motosiklet aksesuarları vardır. Bu aksesuarlar kask, motosiklet montu, motosiklet pantolonu, motosiklet botu ve motosiklet eldivenidir. Belli bir bütçeye sahip olup tüm zorunlu motosiklet aksesuarlarını temin etmeniz için size birkaç tavsiyede bulunmak isteriz. Motosiklet çeşidine göre aksesuarları için 5000 TL ayıran sürücülerimize birkaç seçenek sunalım.

  Kask => Önerilen Kask Yaklaşık 2.500 TL’dir.
  BELL PS RS-1 KAPALI KASK SOLID MATTE SİYAH


  Motosiklet kaskından başlayalım; Öncelikle kask alırken rahatlığının yanı sıra güvenlik sertifikasının olmasına da dikkat etmeniz gerekecek. Bu sertifikaların verilebilmesi için kasklar belli darbe testlerinden geçiyor. Ucuz diye aldığınız kask küçük bir darbede parçalanarak sizin zarar görmenize neden olabilir. Bu yüzden bizim önerdiğimiz kask markaları Bell ve Caberg Kasklar başta olmak üzere Astone ve Venom Kasklardır.

  Motosiklet Montu => Önerilen Mont Yaklaşık 550 TL’dir.
  Venom Tourex Touring Siyah-Gri Motosiklet Ceketi  Motosiklet montu sürücünün üst bölgesini korumaktadır. Motosiklet montu alırken de kumaşının kalitesine, korumalıklara sahip olmasına ve sertifikalı bir marka olmasına dikkat ediyoruz. Göğüs, sırt, kol, omuz ve dirsek bölümlerinde korumalar bulunmalıdır. Motosiklet montunda size önereceğimiz Venom mont, Oxford mont ve Ixs mont modelleri gerekli güvenlik aşamalarını geçmiş ve sizin can güvenliğinizi tam olarak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Motosiklet Pantolonu=> Önerilen Mont Yaklaşık 550 TL’dir.
  TECH90 Kevlar Kot Amanos Açık Kahve Kanvas Korumalı Motosiklet Pantolonu  Motosiklet pantolonu motosiklet kullanırken sürücünün bel ve bacak kısmını korumaktadır. Direkt olarak darbe alındığı zaman hareket kabiliyetinizi kaybetmenize kadar yol açacak durumlarda motosiklet pantolonu ile kendinizi korumalısınız. Motosiklet pantolonlarında dikkat etmeniz gereken nokta bel kısmında ve diz kısmında korumalıklarının olmasıdır. Tabi ki yine güvenlik testlerinden geçmiş olan Venom, IXS ve Tech 90 Kevlar kot motosiklet pantolonu modellerinden tercih etmelisiniz.

  Motosiklet Eldiveni => Önerilen Eldiven Yaklaşık 650 TL’dir.
  Five Gloves California Kahverengi Motosiklet Eldiveni  Motosiklet eldiveni motor kontrolünde size yardımcı bir motosiklet aksesuarıdır. Dışarıdan aldığınız darbe veya sürtünmeyi motosiklet eldiveni engelleyemez ise motor kontrolünü kaybedebilirsiniz. Bu yüzden darbelere karşı dayanıklı kumaştan üretilmiş, avuç içi ve el üstü korumalıklarına sahip motosiklet eldivenlerini tercih etmeniz gerekecektir. Güvenlik testlerinden geçerek sürücülerin beğenisini kazanan Five Gloves, Venom, Ixs ve Armode motosiklet eldivenlerini önerebiliriz.

  Motosiklet Botu => Önerilen Bot Yaklaşık 700 TL’dir.
  Falco Novo 2 Siyah Motosiklet Botu  Motosiklet botu sürücüler için önemli bir aksesuardır. Çünkü oluşabilecek bir kaza anında motosiklet sürücünün ayakları üzerine devrilecektir. Bilek kısmına düşen motosikletten dolayı ayağınız kırılabilir veya burkulabilir. Bu yüzden alacağınız motosiklet botunun bilek ve parmak üstü korumalarının olmasına dikkat etmelisiniz. Güvenliği yönünden kanıtlanmış yazlık ve kışlık motosiklet bot modelleri bulunan Rockwell ve Falco motosiklet botlarını kullanabilirsiniz.
  Bu tarz yazılarımızın devamlılığını sağlamak için yorumlarınız ile önerilerinizi, beğeni ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  Kaynak: [url=http://www.motoplus.com.tr/yazi/120/5000-TL-Butceye-Alinabilecek-Motosiklet-Aksesuarlari-Onerileri]http://www.motoplus.com.tr/yazi/120/5000-TL-Butceye-Alinabilecek-Motosiklet-Aksesuarlari-Onerileri[/URL]
  « Son Düzenleme: Şubat 12, 2018, 12:38:55 ÖÖ Gönderen: MotoPlus1 »
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google
  Motosiklet Aksesuarları Mağazası

   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60