Ocak 24, 2021, 09:26:56 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu
ABUS Disk Kilitler ve ABUS Alarmlı Disk Kilitler

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/ ABUS Disk Kilitler ve ABUS Alarmlı Disk Kilitler => Motosiklet kilitleri motosiklet sürücüleri için oldukça önemli olan motosiklet aksesuarlarından biridir. Son zamanlarda artan hırsızlık

Gönderen Konu: ABUS Disk Kilitler ve ABUS Alarmlı Disk Kilitler  (Okunma sayısı 1127 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Full Member
***

       Uye No : 6211
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 100
 •        Kan Grubu: 0 Rh+
 •        Motosiklet: honda cbr 600
 •        Nereden: istanbul
 • Motopuan: 1
  Çevrimdışı
  ABUS Disk Kilitler ve ABUS Alarmlı Disk Kilitler
  « : Mayıs 09, 2017, 11:07:49 ÖÖ »
  Motosiklet kilitleri motosiklet sürücüleri için oldukça önemli olan motosiklet aksesuarlarından biridir. Son zamanlarda artan hırsızlık olaylarına karşı motosikletleri emniyete ve korumaya almak adına motosiklet kilidi kullanmak gerekli hale gelmiştir. Hırsızlık olaylarına karşı motosiklet güvenliğini sağlamak konusunda Abus kilitler dünya otoriteleri ve sürücüler tarafından en çok önerilen ve kullanılan markadır. 1924 yılında Almanya’da kurulmuş olan ve üretimlerine hız kesmeden devam eden Abus kilit markası, sektörün öncü firmalarındandır. Yenilikleri, sağlamlığı ve güvenirliği ile Abus kilit oldukça üstün özelliklere sahiptir.

  Modern ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen ABUS kilitler firmanın yaptığı ARGE çalışmaları ile kalite ve güvenlik bakımından her zaman bir adım öne taşınmaktadır. Kullanılan malzemeler itibariyle üst düzey koruma ve sağlamlığı sahip olan Abus kilit modelleri, motosikletleri koruma adına en iyi motosiklet aksesuarlarındandır. Marka tarafından üretilen motosiklet kilidi modelleri hem firma bünyesinde hem de Avrupa’da çeşitli test enstitülerinin onayından geçmektedir. Abus kilit bugün dünyanın neredeyse tüm ülkelerine motosiklet kilidi satışı yapmaktadır. Kalitesini, güvenirliğini ve sağlamlığını kanıtlamış olan Abus kilit modelleri içerisinde Abus zincir kilitler, Abus disk kilitleri, Abus alarmlı disk kilitleri gibi birçok farklı çeşit bulunmaktadır. Şimdi disk kilitlerin ve alarmlı disk kilitlerin genel özelliklerine bir göz atalım.

  Abus disk kilit sertleştirilmiş çelik alaşımlı sürgüye sahiptir. Sürgü çapları 5mm, 10mm, 13mm ve 14mm gibi kilit modeline göre farklılık göstermektedir. Abus motosiklet disk kilitleri özel kaydırma mekanizması ile kolay kilitlenebilir ve kolay kullanılabilir bir yapıdadır. Üstün özelliklere sahip olan Abus disk kilit modellerinde tek elle kontrol edilebilen özel bir silindir mevcuttur. Abus disk kilitlerin gövdesi granit malzemeden üretilmektedir ve cıvatada, gövdede ve kilit mekanizmasında takviye edilmiş sertleştirilmiş çelik kullanılmaktadır. ileri düzey hırsızlık ekipmanlarına, her türlü darbeye ve kesici alete karşı dayanıklı olan Abus disk kilit modellerine buz testi yapılmaktadır ve SBCS güvenlik sertifikasına sahiptir. Selenin altına sığabilecek düzeyde portatif yapıya sahip olan Abus disk kilitlerinde kaymayı engelleyici özel kauçuk gövde kaplaması bulunmaktadır.

  Abus alarmlı disk kilit 13mm, 14mm veya 16mm çapında sürgü mekanizmasına sahip olmaktadır. Abus alarmlı disk kilitlerin sürgüleri sertleştirilmiş çelik alaşımlı malzemelerden üretilmektedir. Aynı zamanda Abus alarmlı disk kilitler sürgüde, gövdede ve kilit mekanizmasında takviyeli sertleştirilmiş çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Abus alarmlı disk kilitlerde 3D algılama ve konumlandırma sistemi yer almaktadır. Yani sadece motosiklet yerinden götürülmesi esnasında değil hareket ettirildiğinde dahi sinyal vermektedir. Yani Abus alarmlı disk kilit modelleri her hareketi tespit edebilmektedir. Abus alarmlı disk kilitleri çeşitlerinin alarm sesi seviyesi minimum 100 DB’dir. Kilitlerin bataryalarında zayıflama meydana geldiğinde, kilit farklı tonlarda sinyal göndermektedir. Abus alarmlı disk kilit modelleri ile temin edilen Abus Code Cart ile anahtarınızın kopyalanmasına karşı önlem alabilmektesiniz. Abus alarmlı disk kilitleri tek elle kolayca kapatılabilme özelliğine sahiptir.
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google
  Motosiklet Aksesuarları Mağazası

  Seo4Smf Tags: disk ABUS Kilitler Alarmlı 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60