Temmuz 18, 2019, 06:27:13 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
Alternatif yakıtlar ve motosiklet

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/Alternatif yakıtlar ve motosiklet => Arkadaşlar burada alternatif yakıtlı motosikletler konusunda paylaşımlar yapa biliriz. Elektrikli, LPG'li hatta dizel motosikletler konusunda

Gönderen Konu: Alternatif yakıtlar ve motosiklet  (Okunma sayısı 3091 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

Uye No : 310
  •        Kan Grubu: a(- )
  •        Motosiklet: gy200
  •        Nereden: salihli
  • Motopuan: 3
    Alternatif yakıtlar ve motosiklet
    « : Eylül 08, 2012, 10:32:14 ÖS »
    Arkadaşlar burada alternatif yakıtlı motosikletler konusunda paylaşımlar yapa biliriz.
    Elektrikli, LPG'li hatta dizel motosikletler konusunda yazmak istediklerinizi bizlerden esirgemeyin.

Kendim 2001 yılından bu yana LPG li motosiklet kullanmaktayım. Hava soğutmalı ve su soğutmalı motorlarda değişik tecrübelerim var. Buradan seve seve bilgi paylaşımında buluna bilirim.
    burada şu an kullandığım motorumdan bir kaç foto var.

Konuyu Paylas.:
      facebook  twitter  google

0-100 cc
    *

Ynt: Alternatif yakıtlar ve motosiklet
    « Yanıtla #1 : Eylül 09, 2012, 09:21:33 ÖS »
    benim kullandığım 6 litrelik tank

tuğra makine tarafından üretilmektedir. ben memnunum. yanlız bir arkadaşıma daha lazım olmuştu telefon ettik hala dönecekler. ( bir kaç ay oldu )
    buda internet siteleri. ( benim reklam yapdıgımı söyleyin üç beş çorba kapalım ) :)
    http://www.tugramak.com/default.asp
    alternatif ide var.

buda internet siteleri. ( bunlarada benim reklam yapdıgımı söyleyin üç beş kazancımız olsun ) :)
    http://www.steplpg.com/
    niye direk tanktan girdim konuya derseniz, tank işin ciddiyetini gösterir. öyle piknik tüpü ile yapılmaz bu iş. tabi imkan meselesi ama yapmışken iyisini yapalım.

0-100 cc
    *

Ynt: Alternatif yakıtlar ve motosiklet
    « Yanıtla #2 : Mayıs 14, 2015, 12:17:30 ÖÖ »
    1000 seferden fazla okunmuş bir konuda neden hiç geri dönüş olmamış. belki ilginizi çeker mz gibi iki zamanlı hava soğutmalı eski motorlarada takmak isteyenlere yardımcı olabilirim. 

Seo4Smf Tags: MOTOSİKLET Alternatif yakıtlar 

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60