Eylül 21, 2019, 12:30:05 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
asya gy200 sorun?

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/asya gy200 sorun? => arkadaşlar merhaba ; bir sıkıntım var bendede asya gy200 var dün bir yokuştan iniyordum viteste iken debrajı sonuna çektim vites

Gönderen Konu: asya gy200 sorun?  (Okunma sayısı 2792 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

Uye No : 354
  •        Nereden: adana
  • Motopuan: 0
    asya gy200 sorun?
    « : Ekim 15, 2012, 01:48:02 ÖÖ »
    arkadaşlar merhaba ;

bir sıkıntım var bendede asya gy200 var dün bir yokuştan iniyordum viteste iken debrajı sonuna çektim vites düşürdüm daha sonra düşündüm vitesi geri yükselttim ancak bu arada debrajdan elimi çekmiyorum tabi yokuş bittikten sonra motor viteste iken elimi çektim debrajdan çektim hafif gaz verdim motor normal devirde iken gitmedi gaz veriyorum motor gitmiyor vites değiştiriyorum gitmiyor gaz verdikçe bağrıyor yolda kaldım vites geçirirken normal vites atıyormuş gibi ses geliyor fakat motor gitmiyor olduğu yerde bağırıyor gaza basınca bir de motor viteste iken durdurğu yerde debraja basıyorum çalıştırıyorum çalışıyor elimi debrajdan çektimmi susması lazımken susmuyor çalışmaya devam ediyor sorun nedir sizce anlamadım debrajmı acaba?
    Konuyu Paylas.:
      facebook  twitter  google

0-100 cc
    *

Uye No : 310
  •        Kan Grubu: a(- )
  •        Motosiklet: gy200
  •        Nereden: salihli
  • Motopuan: 3
    Ynt: asya gy200 sorun?
    « Yanıtla #1 : Ekim 24, 2012, 11:53:53 ÖS »
    mutlaka depriyaj kapagını açıp içini görmek lazım. aniden olmasa tüm balataların sıyırmış, yenile derdim. ama
    aniden olunca insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor.
    büyük bir somun var tasla krank kollını tutan o çıkmış olabilir. bazı modellerde tamda orada kama vardır kama yerinden çıkmış kesmiş veya sıyrılmış olabilir.
    sökülmeden tarifle senin arıza giderilemez.

Seo4Smf Tags: asya gy200 sorun 

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60