Haziran 05, 2020, 02:31:39 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
DAINESE MONTLAR

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/DAINESE MONTLAR => Dainese Motosiklet Montları Motosiklet montları, motosiklet sürücülerini hava faktörlerine, olası kaza durumlarında darbelere ve

Gönderen Konu: DAINESE MONTLAR  (Okunma sayısı 1182 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

       Uye No : 6217
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 5
 •        Kan Grubu: 0rh+
 •        Motosiklet: Honda cbr 600
 •        Nereden: İstanbul
 • Motopuan: 0
  Çevrimdışı
  DAINESE MONTLAR
  « : Temmuz 14, 2016, 02:30:22 ÖS »
  Dainese Motosiklet Montları

  Motosiklet montları, motosiklet sürücülerini hava faktörlerine, olası kaza durumlarında darbelere ve yaralanmalara karşı korumak amacıyla üretilmektedir. Bir motosiklet sürücüsünün olmazsa olmak ekipmanlarından birisidir. Motosiklet montları, sürücülerin güvenli ve keyifli bir sürüş gerçekleştirebilmesi adına çok önemli bir giyim aksesuarıdır. Motosiklet montları, kaza durumlarında sürücülerin kol, bel, sırt ve göğüs kısımlarını darbelerden muhafaza etmektedir. Motosiklet montları, ayrıca kaza harici durumlara karşıda, sürücülerin korunması için önemli bir ekipmandır. Yağmur, rüzgar, sıcak ve yabancı cisimlere karşı vücudun korunması içinde motosiklet montu kullanılması gerekmektedir. İyi bir motosiklet montunda bulunması gereken bazı temel özellikler şunlardır: Hava alabilir kanallarının olması ve terlemeye karşı nemi önlemesi gerekmektedir. Su geçirmez bir yapıda olmalıdır. Yırtılmalara ve aşınmalara dayanıklı bir malzeme yapısında olmalıdır. Kol, sırt, bel ve göğüs bölgelerinde korumalıkları olmalıdır.  Dainese Motosiklet Montları ve Genel Özellikleri

  Dainese markası 1972 yılında, Lino Dainese tarafından İtalya’da kurulmuştur. Motosiklet, dağ bisikletçiliği ve kayak sporu için koruyucu ekipmanlar üreten Dainese, sektörün en önemli markalarındandır. Motosiklet yarışlarında kullanılması için üretilen deri pantolonlar markanın ilk ürettiği ürünlerdir. Günlük sürüşlerde ve motosiklet yarışlarında kullanılan Dainese markasına ait motosiklet koruma ekipmanları dünyadaki en teknik ve en iyi koruyan ürünlerin başında gelmektedir. Dainese markası birçok motosiklet yarışçısına sponsorluk yapmaktadır. Valentino Rossi, Nicky Hayden ve Max Biaggi bu sürücülerden bazılarıdır.

  Dainese, 1993 yılında içerisinde doktorların, mühendislerin ve teknisyenlerin çalıştığı ve bir araştırma, geliştirme ve teknoloji alanı olan Dainese Güvenlik Programı (D-TEC) merkezini kurmuştur. Bu güvenlik merkezinde görevli ekipler, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan yarış parkurlarını ziyaret ederek, güvenlik üzerine hazırladıkları projelerdeki yeni gelişmeleri yakından takip ederek, test etmektedir. Bu sayede Dainese D-TEC, motosiklet sürücü kıyafetlerinin performanslarını, kalite ve güvenliklerini sürekli geliştirmektedir. Dainese, motosiklet sürücü kıyafetlerindeki gelişim ve yenilikleri; deri takımlar, ceketler, pantolonlar, eldiven ve botlara ait tüm deri ve tekstil ürünlerinde yapmaktadır.

  Dainese montlarının genel özelliklerine bakıldığı zaman, ilk dikkat çeken nokta yüksek güvenlikli ve kaliteli ürünler olmasıdır. Dainese, deri ve tekstil olarak iki farklı çeşitte motosiklet mont modellerine sahiptir. Dainese montlarda teknik, tasarım ve üst düzey koruma özellikleri her zaman ön planda tutulmaktadır. Üretilen motosiklet montlarının tasarım açısından şıklığına ayrıca önem verilmektedir. Üstün derecede koruma özelliğine önem veren Dainese, 2011 yılında hava yastıklı motosiklet montunu piyasa sürmüştür. Motosiklet sürücülerini korumak için geliştirilen D-AİR; omuzlara ve boyun kısmına entegre edilmiş olan ve ceketin içindeki mikro işlemci sayesinde çarpma anında şişen bir hava yastığına sahiptir. Dainese montlar, yüksek teknolojili güvenlik ürünlerinde başı çekmektedir.

  Motosiklet montlarında, tüm dünya tarafından üstün ürün kalitesi ve son teknoloji ile geliştirilmiş korumaları ile bilenen Dainese, aynı zamanda ürün çeşitliliği bakımından da ilk sıralarda yer almaktadır. Dainese, ürettiği motosiklet montlarında su geçirmezlik, hava akışı sağlayan kanallar, kol, bel, sırt ve göğüs kısmı korumalıklarına her zaman önem vermektedir. Dainese markası motosiklet montlarını; Dainese D.DRY mont, Dainese deri mont, Dainese Goretex mont ve Dainese tekstil mont olarak dört ayrı kategoriye ayırmaktadır. Her bir kategori kendi içerisinde birçok farklı modelde motosiklet montu çeşidine sahiptir. Ayrıca Dainese tarafından, bayan ceket ve erkek ceket modelleri bu dört farklı motosiklet montu kategorisinde ayrı ayrı üretilmektedir.

  Motosiklet montlarında güvenlik, kalite, tasarım şıklığı kadar fiyat performansı bakımından da iyi olan Dainese montlar, farklı gelire sahip birçok motosiklet sürücüsüne hitap etmektedir. Kalitesi ve üstün koruma özellikleri bakımından, fiyat performansı sürücüler tarafından gayet uygun bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin tek Dainese mont outlet satışını gerçekleştiren MotoCapro Outlet Motosiklet Aksesuarları Mağazasından, dilediğiniz Dainese motosiklet montunu indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

  Kaynak : http://www.motocapro.com/dainese-montlar

  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google
  Dainese Mont, Agv Kask, Arai Kask| Motocapro Outlet

  Seo4Smf Tags: dainese MONTLAR 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60