Eylül 21, 2019, 12:11:08 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
Herkese Merhaba

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/Herkese Merhaba => Merhabalar, adım Hakan, 28 yaşındayım, yaklaşık 1 senedir motosiklet kullanıyorum. Motorum 2012 model Hyosung GV250. Yazılım geliştirici

Gönderen Konu: Herkese Merhaba  (Okunma sayısı 1658 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

Uye No : 3030
  •        Kan Grubu: 0 Rh+
  •        Motosiklet: Hyosung GV250
  •        Nereden: İstanbul
  • Motopuan: 0
    Herkese Merhaba
    « : Mayıs 08, 2013, 08:59:56 ÖÖ »
    Merhabalar, adım Hakan, 28 yaşındayım, yaklaşık 1 senedir motosiklet kullanıyorum. Motorum 2012 model Hyosung GV250. Yazılım geliştirici olarak sahibinden'de çalışıyorum.

Bu foruma beni çeken motosiklet forumu olması dışında bir şey var ki o da sitenin ön yüzünde kullanılan Blogify teması. PHP tarafını ben hazırlamıştım, saatlerimi verdiğim ürünü burada görünce mutlu oldum :)
    Konuyu Paylas.:
      facebook  twitter  google

Administrator
    0-100 cc

Uye No : 2
  •        Kan Grubu: Brh+
  •        Motosiklet: Henuz yok :)
  • Motosiklet bir tutkudur.
    Motopuan: 4
    Ynt: Herkese Merhaba
    « Yanıtla #1 : Mayıs 09, 2013, 11:33:10 ÖÖ »
    Merhabalar, adım Hakan, 28 yaşındayım, yaklaşık 1 senedir motosiklet kullanıyorum. Motorum 2012 model Hyosung GV250. Yazılım geliştirici olarak sahibinden'de çalışıyorum.

Bu foruma beni çeken motosiklet forumu olması dışında bir şey var ki o da sitenin ön yüzünde kullanılan Blogify teması. PHP tarafını ben hazırlamıştım, saatlerimi verdiğim ürünü burada görünce mutlu oldum :)

Hoşgeldiniz :) harika bir tema hazirlamışsınız ellerinize sağlık umarim başarılı ve cok daha ilgi gören bir websitesi oluruz
    KukLanın tek bir amacı vardi O da insan olmak.

Seo4Smf Tags: Herkese Merhaba 

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60