Mayıs 18, 2022, 09:49:13 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Motosiklet Videoları / Honda Forza 2021
« Son İleti Gönderen: Kutha Ocak 15, 2021, 01:04:08 ÖÖ »
2
Motosiklet Videoları / Ducati Monster Değerlendirme (2021)
« Son İleti Gönderen: Kutha Ocak 02, 2021, 11:17:22 ÖS »
Merhaba,
2021 ‘de Ducati Monster’a yapılan revizyonlar videomuzda.
Sağlıklı Günler Dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=pt0sqCegf8g
3
Motosiklet Videoları / BMW F750 GS Doğuşundan Yeniden Dirilişine... Teknik Detay
« Son İleti Gönderen: Kutha Ocak 02, 2021, 11:12:58 ÖS »
Herkese Merhaba,
BMW F 750 GS’te geçmişten bugüne neler, ne süreçlerde değişti? Ayrıca motor, şasi vs ile ilgili teknik detayları bulabileceğiniz inceleme videosunu aşağıya bırakıyorum.
Olumlu ya da gözünüze çarpan olumsuz durumların yorumlarını mutlaka bekliyorum. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim
Sevgiler, saygılar.

https://www.youtube.com/watch?v=OIVcZ0tzJ28 
4
Diğer / Scooter Motor için Motosiklet Aksesuar Tavsiyesi
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Ağustos 01, 2019, 09:28:25 ÖS »


MOTOPLUS ailesi olarak motosiklet tutkunları için yepyeni bir blog yazı serisi karşınızdayız. Bu hafta hazırladığımız blog yazısında scooter türü motosiklete sahip motosiklet tutkunları için scooter motosiklet aksesuar tavsiyeleri sunacağız. Yazı boyunca scooter motor kaskı, eldiven, bot, pantolon ve daha birçok scooter motosiklet ekipman tavsiyesi bulabilirsiniz. Sunduğumuz tavsiyeler üzerinden beğendikleriniz için koyduğumuz linklere tıklayarak scooter motor aksesuar fiyatları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Sizler için faydalı bir blog yazı olmasını umar, iyi okumaları dileriz.

Scooter Motosiklet Kask Tavsiyeleri

Scooter motosiklet aksesuarları için yapacağımız tavsiyelere kasklardan başlayabiliriz. Sizler için farklı fiyat kategorilerinde ve farklı tiplerde 3 kask modelini bir araya getirdik.

1) Scooter İçin Bell Kapalı Kask TavsiyesiFiber kompozit kabuk yapısına sahip olan Bell Bullitt kask modeli, anti-bakteriyel iç astar yapısına sahiptir. Açık mavi, siyah ve beyaz renklere sahip olan bu kask, sağlam yapısının dışında şık görünümü ile de dikkat çekmektedir. Farklı noktalarında havalandırma deliklerine sahip olan Bell Bullitt Band Fresh Kask, uluslararası geçerliliğe sahip olan DOT gibi sertifikasyonlara da sahiptir. Bell Bullitt Band Fresh kask modelinin fiyatını görmek ve diğer özelliklerini incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

2) Scooter İçin Caberg Kapalı Kask TavsiyesiScooter için kask modeli arayışı içerisinde olanlara yönelik, Venom kapalı kask modelini tavsiye edebiliriz. Caberg güvenceli bu kapalı kask modeli, SHARP güvenlik testlerinden geçmiş bir motosiklet kaskıdır. Etkili hava sirkülasyonuna sahip olan bu model, çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Şık görüntüsü ile de ön plana çıkan Caberg kapalı kask modelinin yağmura karşı dayanıklı bir iç yapısı bulunmaktadır. Caberg Vox kapalı kask modelinin fiyatını ve diğer özelliklerini incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

3) Scooter İçin Venom Açık Kask TavsiyesiScooter için ucuz kask modeli arayışı içerisinde olanlara yönelik olarak Venom Breeze açık kask modelini öneri olarak sunabiliriz. Scooter motor kaskı için oldukça uygun olabilecek bu model; hem şıklığı, hem fonksiyonelliği hem de uygun fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle renginin çok beğenildiği Venom Breeze açık kask modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detayları için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

Scooter Motosiklet Eldiveni Tavsiyeleri

Scooter motor aksesuarları arayışında olanlar için, ikinci olarak scooter motosiklet modelleri ile uyumlu olabilecek motosiklet eldiveni tavsiyeleri sunacağız. Bahar aylarında olduğumuz şu dönemde, yazlık motosiklet eldivenleri arasından öneriler sunmamız daha uygun olacaktır.

1) Scooter İçin Yazlık Five Gloves Eldiven TavsiyesiScooter motosiklet modelleri için ucuz motosiklet eldiveni arayışında olanlara yönelik olarak, Five Gloves yazlık eldiven modelini önerebiliriz. Fiyatı son derece uygun olan bu motosiklet eldiven modeli; turuncu, gri ve siyah renkleri ile hoş bir kombinasyon oluşturuyor. Farklı beden seçeneklerine sahip bu yazlık motosiklet edlven modeli, avuç içi ve parmak üstü kısımlarındaki ekstra korumalar ile de dikkat çekiyor. Yazlık Five Gloves MXF3 turuncu motosiklet eldivenin fiyatını ve diğer özelliklerini incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

2) Scooter İçin Five Gloves Yazlık Motosiklet Eldiven TavsiyesiScooter motosiklet modeli ile uyumlu, daha premium bir motosiklet eldiveni arayışı içerisinde olanlara yönelik bu ürünü önerebiliriz. Yazlık kullanımlara uygun olan Five Gloves SF1 siyah beyaz motosiklet eldiveni, sağladığı yüksek korumalar ile dikkat çekiyoruz. Üstün rahat tutuş sağlayan bu model, farklı beden seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Oldukça şık bir görüntüye de sahip olan bu motosiklet eldiven modelinin, scooter motor aksesuarları arayışında olanlar için uygun bir ürün olduğu söylenebilir. Yazlık Five Gloves SF1 siyah beyaz motosiklet eldiven modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detaylara, ürün adında yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scooter Motosiklet Pantolon Tavsiyeleri

Scooter motosiklet ekipmanları ve aksesuarları arayanlar için üçüncü olarak motosiklet pantolon tavsiyeleri sunacağız. Sunduğumuz her iki pantolon da Tech90 marka olacak.

1) Scooter İçin Motosiklet Kot Pantolonu TavsiyesiYüksek kaliteli denim kumaştan üretilen Tech90 kevlar kot motosiklet pantolon modeli, dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar giyebileceğiniz bu motosiklet pantolon modeli, kalça ve diz bölgeleri başta olmak üzere birçok noktada korumaya sahiptir. Tech90 kevlar kot motosiklet pantolon modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili bilgi almak için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

2) Scooter İçin Siyah Motosiklet Kot Pantolon TavsiyesiScooter motosiklet için kot pantolon modeli arayışı içerisinde olanlara yönelik ikinci öneri olarak görselde gördüğünüz ürünü sunabiliriz. Siyah renge sahip olan bu ürün, tıpkı ilk ürün tavsiyemizde olduğu gibi Tech90 markadır. Yüksek kaliteli kumaştan üretilmiş olan bu model, anti-alerjik yapıya sahiptir. Diz ve kalça gibi yerlerinde koruma olan bu motosiklet pantolon modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detaylara, yukarıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scooter Motosiklet Bot Tavsiyeleri

Scooter motor aksesuarları tavsiyelerimize, yazımızın bu bölümünde motosiklet botları ile devam edeceğiz.

1) Scooter İçin Falco Motosiklet Botu TavsiyesiScooter tarzı motosiklet modellerinin stiline uygun olabilecek olan Falco Urban Line Juke motosiklet botu, ucuz yazlık motosiklet botu arayışında olanlar için uygun bir model olabilir. Bilek korumasına ve havalandırma kanallarına sahip olan falco bot modeli, şıklığı ile de dikkat çekmektedir. Falco Urban Line Juke motosiklet botunun fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detaylara link üzerinden ulaşabilirsiniz.

2) Scooter İçin Rockwell Motosiklet Botu TavsiyesiScooter motosiklet tarzına uyumlu olabilecek bir başka motosiklet botu tavsiyesi olarak, Rockwell Cafe Impactec kahverengi motosiklet bot modelini ön plana çıkarabiliriz. Yazlık motosiklet botu arayışı içerisinde olan Scooter motosiklet sahiplerine önerdiğimiz bu ürün hem şıklığı hem de sağlamlığı ile ön plana çıkıyor. Nefes alabilen yapıda olan bu bot, suya dayanıklı orijinal süet derisi ile de dikkat çekiyor. Topuk, ayak bileği gibi kısımlarında korumalara sahip olan Rockwell Cafe Impactec kahverengi motosiklet bot modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detaylara link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scooter Motosiklet Aksesuarları Arayanlara Ekstra Öneriler

Yazımızın bu bölümünde, scooter motor aksesuarları arayışında olanlar için ek önerilerde bulunacağız.

1) Scooter İçin Giyilebilir Dizlik TavsiyesiScooter motosiklet ekipmanları satın almak isteyenler için önerebileceğimiz bir başka ürün ise giyilebilir dizliktir. Bu kategori altında öneri olarak Tech90 Cordura dizlik modelini ön plana çıkardık. Giyilebilir türde olan bu dizlik modeli, yüksek koruma sağlaması ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. Tech90 Cordura dizlik modelinin fiyatı ve diğer özellikleri ile ilgili detayları öğrenmek için ürün başlığındaki linke tıklayınız.

2) Scooter İçin Giyilebilir Sırt Koruması Tavsiyesi


Tüm motosiklet sürücülerinin olduğu gibi scooter motosiklet sahiplerinin de önceliği sağlıkları ve güvenlikleridir. Bu doğrultuda scooter motosiklet sürücüleri için bir adet de giyilebilir sırt koruması önerisi vermek istedik. Tech90 Impactec serisi olan bu ürün, darbe emici yapısı sayesinde yüksek koruma sağlamaktadır. Yüksek koruma sağlarken rahatlığınızı göz ardı etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Nitekim esnek yapıda olması sayesinde, vücut hareketlerine uyum sağlayarak son derece rahat bir kullanım sağlar. Farklı beden seçeneklerine sahip olan Tech90 giyilebilir sırtlık modelinin fiyatı ve diğer özelliklerine link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scooter motosiklet brandası [/b]satın almak isteyenleri de unutmadık. Scooter motosiklet brandası almak isteyenler, ilgili link üzerinden Oxford marka scooter motosiklet brandalarını inceleyebilirler.MOTOPLUS ailesi olarak scooter motosiklet aksesuarları arayışında olanlara yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Yazı boyunca scooter motor aksesuarları içerisinden sizlere örnekler sunmaya gayret ettik. Scooter motor aksesuar fiyatları ile ilgili detaylara ürünlerin linkleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer ürünler için web sitemize göz atabileceğinizi hatırlatmak ister; güvenli ve keyifli sürüşler dileriz.

Kaynak:[/b] https://www.motoplus.com.tr/yazi/174/Scooter-Motor-icin-Motosiklet-Aksesuar-Tavsiyesi
5
Mont / Mevsimlik Motosiklet Montu Önerileri
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Nisan 23, 2019, 05:01:17 ÖS »


Yeni bir motosiklet montu satın almak ve bu tercihini 4 mevsim motosiklet montu modellerinden yana kullanmak isteyenler için MOTOPLUS ailesi olarak bir blog yazısı hazırladık. Yazı boyunca sizler için farklı markalardan oluşan 4 mevsim motosiklet montu tavsiyeleri sunduk. Öneri olarak gösterdiğimiz markalar arasında Venom, IXS, Oxford gibi motosiklet montu markaları yer almaktadır. Dört mevsim motosiklet montu arayışı içerisinde olanlar için faydalı bir yazı olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

4 Mevsim Motosiklet Montu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

4 mevsim motosiklet montları tavsiyelerimize geçmeden evvel, bu kategori içerisinden tercih yapacaklara, dikkat etmeleri gerekenler hakkında kısa bir bilgilendirici bölüm hazırladık.

 • Çıkarılabilir ve su geçirmez bir iç astarı olması
 • Kaliteli ve nefes alabilen yapıda bir motosiklet montu olması
 • Farklı noktalarının genişliğinin ayarlanabilmesi
 • Korumalarının yeterli seviyede olması
 • Koruma konusunda gerekli sertifikalara sahip olması gibi noktalara dikkat edilebilir.


Mevsimlik motosiklet montu satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri özetlememizin ardından, bu kategoride yer alan ürünlerden tavsiyelerimizi sunmaya başlayabiliriz.

Venom 4 Mevsim Motosiklet Montu Tavsiyeleri

4 mevsim korumalı motosiklet montu tavsiyelerimize Venom marka montlar ile başlayabiliriz. Bu başlık altında sizlere, farklı modellerden toplamda dört adet Venom 4 mevsim motosiklet montu çeşitleri seçtik. Söz konusu bu montların ortak özelliklerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

 • 600D sürtünmeye karşı dayanıklı kumaştan üretilmişlerdir.
 • İkişer adet iç ve dış ceplere sahiptirler.
 • Nefes alabilen ve rahat bir kumaş yapısına sahiptirler.
 • Dirsek, kol gibi noktalarda CE sertifikalı korumalara sahiptirler.
 • Su geçirmez yapıya sahiptirler.
 • 4 mevsimlik motosiklet montu arayanlar için uygun ürünlerdir.


Venom Tourex Touring Black/Orange Motosiklet Montu

Venom Dynamic Fileli Siyah-Gri Motosiklet Montu

Venom Evolution Touring Black/Red Motosiklet Ceketi

Venom Mont – Tamino Racing Turkuaz 4 Mevsim Motorcu Montu

Her bir ürünün diğer özelliklerine, fiyatlarına ulaşmak için ya da ürünü satın almak için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

IXS 4 Mevsim Motosiklet Montu Tavsiyeleri

Dört mevsim motosiklet montu arayışı içerisinde olanların en çok tercih ettikleri markalar arasında IXS markası da yer almaktadır. Bu doğrultuda sizler için IXS markasından farklı renklerde 4 mevsim motosiklet mont modellerini bir araya getirdik. Söz konusu bu dört motosiklet montu modelinin ortak özelliklerini ise aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

 • Kaliteli ve hava alabilen kumaş tipinden üretilmişlerdir.
 • Çoklu iç ve dış ceplere sahiplerdir.
 • Bilek gibi yerlerden genişlikleri kullanıcının rahatına göre ayarlanabilirdir.
 • Kol, dirsek gibi noktalarda korumalara sahiptir.
 • Her biri dört mevsim kullanıma son derece uygundur.
 • Suya dayanıklı kumaş yapısına sahiptirler.


IXS Nemesis Lady Black/Fluo/Yellow Enduro Motosiklet Ceketi

IXS Rodger Black/Orange Motosiklet Ceketi

IXS Activo Black/Green/Whıte Motosiklet Ceketi

IXS Dutton Black/Anthr/Silver Motosiklet Ceketi

Öneri olarak sunduğumuz IXS marka mevsimlik motosiklet modellerinin fiyatları ve diğer özellikleri ile ilgili detaylara ulaşmak için ürün linklerine tıklayabilirsiniz.

Oxford 4 Mevsim Motosiklet Montu Tavsiyeleri

4 mevsim motorcu montu arayışında olanlar için üçüncü ve son marka olarak Oxford motosiklet aksesuarları markasını seçtik. Tercihi Oxford marka yönünden olan motosiklet severler için sunduğumuz dört mevsim motorcu montları tavsiyelerimizin ortak özelliklerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

 • Polyester kumaş yapısına sahiptirler.
 • Çok sayıda iç ve dış ceplere sahiptirler.
 • 4 mevsimlik kullanıma uygundurlar.
 • CE sertifikalı korumalara sahiptirler.
 • Hava transferi sağlayabilen bir kumaş yapısına sahiptirler.
 • Su ve rüzgara karşı dayanıklıdırlar.
 • Sırt ve kol kısımlarında reflektif bantlara sahiptirler.


Oxford Stockholm 2.0 Black Motosiklet Ceketi TM151

Oxford Subway 2.0 Black/Fluo Motosiklet Ceketi - TM132

Oxford Montreal 2.0 Black/Fluo Motosiklet Ceketi - TM142

Oxford Estoril 2.0 Short Black/Fluo Motosiklet Montu TM222

4 mevsim motosiklet montu arayışında olanlara yönelik MOTOPLUS ailesi olarak hazırladığımız blog yazımızın sonuna geldik. Yazı boyunca Venom, IXS ve Oxford olmak üzere üç farklı markaya ait 4’er adet ürün sergiledik. Sizler için seçtiğimiz ürünler arasında 4 mevsim bayan motosiklet montu ve uniseks olarak değerlendirilebilecek modeller de bulunmaktadır. Daha fazla motosiklet montu modellerini görebilmek için üstte yer alan linke tıklayabileceğinizi hatırlatmak ister; iyi, konforlu ve keyifli sürüşler dileriz.

Kaynak : https://www.motoplus.com.tr/yazi/173/4-Mevsim-Motosiklet-Montu-Tavsiyeleri
6
Kask / Her Bütçeye Uygun 15 Kask Tavsiyesi
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Mart 20, 2019, 05:11:22 ÖS »

Yeni bir motosiklet kaskı almak isteyenlere yönelik bir blog yazısı hazırladık. Yazı boyunca Caberg, Bell ve Venom markalarına ait, ucuzdan pahalıya sıralanacak şekilde 15 kask tavsiyesi sunacağız. Bu kasklar içerisinde kapalı kask, çene açılır kask, açık kask çeşitleri olacaktır. Farklı bütçelere hitap eden çeşitlilikteki kasklardan sizin için en uygun olanını MOTOPLUS üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Venom Circuit Graphic Kapalı Kask Tavsiyesi

Sunacağımız kask önerileri içerisinde en ucuzu Venom marka kask modeli olacak. Tasarım olarak son derece enerjik bir görünüme sahip olan bu kask modeli, ucuzluğunun yanı sıra özellikleri ile de dikkat çekiyor. Vizörü ve dış yüzeyi çizilmelere karşı dayanıklı olan bu kask, EVER22-05 güvenlik sertifikasına sahiptir.Venom VF-391 Circuit Graphic-2 Mavi Kapalı Kask : 410 TL

Venom Mattblack Siyah Kapalı Kask Tavsiyesi

Ucuz ve mat siyah Venom kask modeli arayışı içerisinde olanlara yönelik bu ürünü önerebiliriz. Özellikleri bir önceki kask önerimiz ile benzer olan bu kask, 3 adet hava girişine ve 2 adet hava çıkışına sahiptir. Kask içi kolaylıkla çıkarılıp temizlenebilir. E9 onay belgesine ve ECER22-05 güvenlik sertifikasına sahiptir.Venom VF-391 Matt Back Kapalı Kask : 410 TL

Venom Mattgun Çene Açılır Kask Tavsiyesi

Üçüncü tavsiye olarak sunduğumuz Venom çene açılır kask modeli toplamda 3 adet hava girişine ve 2 adet de hava çıkışına sahiptir. Kask içinin çıkarılıp kolaylıkla temizlendiği bu model, Interphone intercom cihazları ile uyumludur. Şeffaf kask vizörü, yan bağlantı aparatları, hava kanalı kapakları gibi aparatları bulunmaktadır.Venom VF-370 Mattgun Metal Çene Açılır Kask : 700 TL

Bell Qualifier Mat Siyah Kask Tavsiyesi

Ucuz Bell kapalı kask modeli arayışı içerisinde olanlara yönelik bu ürünü tavsiye edebiliriz. Toplamda 1.500 gram ağırlığı olan bu kask modeli, çoklu kabuk boyutuna sahiptir. DOT güvenlik sertifikalı Bell siyah kapalı kask modeli, UV filtreli cama sahiptir. Kask yapımında kullanılan malzeme ise polikarbondur.Bell Qualifier – Momentum Black Kapalı Kask : 149 $

Caberg Stunt Blade Matte Kapalı Kask Tavsiyesi

Sharp güvenlik testlerinden tam not almayı başaran ve CabergStuntBlade serisinden olan bu kapalı kask modeli, sade ve şık bir görünüme sahiptir. Üretimi polikarbondan yapılan CabergStuntBlade modelinin rengi ise kırmızı siyahtır. Havalandırma sistemine sahip olan bu kaskın güneş vizörü ve dış şeffaf vizörü çizilmelere karşı dayanıklıdır.Caberg Stunt – BladeMatte Black/Red Kapalı Kask : 200 £

Bell MX-9 Adventure Siyah Kask Tavsiyesi

Bell Adventure serisinden bir kask önerisi arayışı içerisinde olanlara yönelik bu modeli önerebiliriz. Kapalı kask kategorisinde yer alan bu ürün, hafif polikarbonat kabuk yapısına sahiptir. Isı yalıtımı için havalandırma giriş ve çıkışlarına sahiptir. Toplamda 5 yıl garantisi olan bu kask modeli, DOT ve ECE sertifikalarına sahiptir.Bell MX-9 Adventure Solid Matte Black Kapalı Kask : 249 $

Caberg Xtrace Matte Black Kapalı Kask Tavsiyesi

CabergXtrace serisi içerisinden yeni bir kapalı kask modeli satın almak isteyenlere yönelik bu ürünü tavsiye edebiliriz. Fiber class, karbon ve kevlar kabuk yapısına sahip bu kask modeli, kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir iç astara sahiptir. Kullanıcılarının konforunu sağlayan yüksek düzey hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Anti-bakteriyel yapıya sahip bu kask, çıkartılabilir rüzgar korumasına sahiptir.Caberg Xtrace – Matte Black Kapalı Kask : 230 £

Caberg Ego Streamline Kapalı Kask Tavsiyesi

Caberg Ego serisinden kapalı kask tavsiyesi almak isteyenlere yönelik bu ürünümüzü önerebiliriz. Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir iç astara sahip olan bu kask, çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Bluetooth uyumlu yapısı ile de dikkat çeken bu kask modeli, çıkartılabilir rüzgar korumasına sahiptir.Caberg Ego Kapalı Kask Streamline Siyah Sarı Kask : 240 £

 Caberg Duke 2 Legend Sarı Çene Açılır Kask Tavsiyesi

Polikarbonat dış kabuk yapısına sahip olan bu kask modeli, ayarlanabilir üst hava kanallarına sahiptir. Buğulanmayı önleyici yapıya sahip bu kask modeli, çıkarılabilir ve temizlenmesi son derece kolay astara sahiptir. 1.550 gram ağırlığa sahip bu kask, ECE sertifika onaylıdır.Caberg Duke 2 Legend Yellow Çene Açılır Kask : 240 £

 Bell RS-1 Solid Mat Siyah Kapalı Kask Tavsiyesi

DOT sertifikalı mat siyah Bell kask modelinin ağırlığı 1.575 gramdır. Havalandırma giriş ve çıkışlarına sahip olan bu kask modeli, kevlar ve fiberglas kompozit kabuk yapısına sahiptir. Manyetik kayış tutucusu ile dikkat çeken bu model, son derece sağlam bir kask modelidir. Toplamda 3 katmanlı ve aerodinamik dış kabuk yapısına sahiptir.Bell RS-1 Solid Matte Black Kapalı Kask : 349 $

 Caberg Drift Armour Kapalı Kask Tavsiyesi

Caberg Drift serisinden kapalı kask kategorisinde bir ürün satın almak isteyenlere yönelik bu ürünü önerebiliriz. 2 adet vizöre sahip olan bu kask, sağladığı yüksek hava sirkülasyonu ile rahat ve konforlu sürüş yapmanıza yardımcı olur. ECE sertifikalı olan bu kaskın kabuk yapısı ise cam elyaf, kevlar ve karbondan meydana gelmektedir. Öte yandan kaskın yağmur koruması bulunmaktadır.Caberg Drift Armour Black/Anthracite Kapalı Kask : 310 £

Caberg Ghost Pinlock Siyah Kask Tavsiyesi

Sağlam dış kabuk yapısına sahip olan bu kask, trikompozit yapıdadır. Çift beden kabuğu bulunmaktadır. Görüş açısını iyileştirici pinlock ve çizilmez cama sahiptir. İç astarı kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilirdir. Burun korumasına sahip olmakla birlikte istenildiğinde burun koruması çıkarılabilmektedir. Hem fonksiyonelliği hem de tarzı ile ön plana çıkan Caberg motosiklet kaskları arasında yer almaktadır.Caberg Ghost – Matte Black Kask : 340 £

Bell PS Star Carbon Siyah Kapalı Kask Tavsiyesi

Kontur kesim yan pedlere sahip olan bu kask modeli, Bell markasının en çok tercih edilen kask modelleri arasında yer almaktadır. Kabuk yapısı son derece hafif ve karbon kompozitten meydana gelmektedir. Manyetik kayış tutucuya sahip olan bu kapalı kask modeli, toplamda 1,5 kiloluk bir ağırlığa sahiptir. Aerodinamik yapıdaki bu kask, havalandırma sistemi ile de konforu arttırıcı sürüşler vaat etmektedir.Bell PS Star Carbon Siyah Kapalı Kask : 849 $

Bell M5X Gold Carbon Kapalı Kask Tavsiyesi

Bell M5X serisinden kapalı kask satın almak isteyenlere yönelik önerebileceğimiz kask çeşitleri arasında bulunmaktadır. Siyah renge sahip olan bu kask, Sharp testlerinden tam puan alarak kalitesini ortaya koymuştur. Vizörü hem buğulanmaya karşı hem de çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Yalnızca 1.200 gram ağırlığa sahiptir. ECE, REG 22.05 gibi önemli sertifikalara sahiptir. Öte yandan karbon fiber yapıdaki bu kask, yüksek düzeyde havalandırma sistemine sahiptir.Bell M5X 1954 Gold Carbon Kapalı Kask : 1.199 $

Bell PS Prostar Mat Siyah Kapalı Kask Tavsiyesi

Kask önerilerimizde 15. ve sonuncu önerimize sıra geldi. Sunduğumuz ürünler arasında en pahalısı olan bu kask, tabiri caizse pahalı ama kalite kask türündedir. ECE gibi uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaların verildiği bu kask modeli, 5 yıl süre boyunca garantilidir. Siyah renge sahip olan bu kask modeli, toplamda 1,5 kg ağırlığa sahiptir. Hem son derece şık hem de fonksiyoneldir. Kaliteli kapalı kask arayışı içerisinde olanlara rahatlıkla önerilebilir.Bell PS Prostar Solid Matte Black Kapalı Kask : 1.750 $

MOTOPLUS ailesi olarak, yeni bir kask modeli satın almak isteyen kişilere yönelik hazırladığımız blog yazımızın sonuna geldik. Yazı boyunca Bell, Venom ve Caberg marka kask çeşitlerinden, ucuzdan pahalıya olacak şekilde, sizlere öneriler sunduk. Farklı motosiklet kaskları çeşitlerine göz atmak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/171/Ucuzdan-Pahaliya-15-Kask-Onerisi
7
Diğer / Kask İntercom Alacaklara Tavsiyeler
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Mart 12, 2019, 04:39:43 ÖS »

MOTOPLUS ailesi olarak sizler için hazırladığımız blog yazılarında bu haftaki konumuzu Interphone marka intercomlar oluşturuyor. İntercom arayışı içerisinde olanlara yönelik ürün önerileri sunacağımız bu blog yazısında, kask intercom seçiminde dikkat etmeniz gereken belli başlı hususları belirteceğiz. Sizler için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

Kask İntercom Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kask intercom seçiminde dikkat edilmesi gereken başlıca noktalar aşağıdaki gibidir:

•        Hangi tip kasklarla uyumlu olduğu

•        Konuşma süresinin uzunluğu

•        Ne kadar sürede şarj olduğu

•        Kullanım pratikliği

•        İnterkom aralığı

•        Suya dayanıklılık seviyesi

•        Mikrofon kısmının rüzgarlı havalarda rüzgar geçirme derecesi

•        Ürünün sunduğu fiyat-fayda dengesi

•        Ne kadar sürede şarj olduğu

•        Pil ömrünün yeterlilik derecesi

Şimdi ise bu ürün kategorisinde öneri isteyen kişiler için kask intercom markaları arasında yer alan Interphone’dan ürün tavsiyeleri sunmaya başlayacağız. Tavsiye olarak seçtiğimiz ürünler farklı fiyat ve özelliktedirler.

Interphone Urban Bluetooth Çiftli Paket Intercom

Bu ürünün başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir:•        Şehir içi ve dışı kullanım için arayanlara yönelik uygundur.

•        Her çeşit kask ile uyumludur.

•        Şehir dışı yolculukları sevenler için kolay pilot yolcu iletişimi sağlar.

•        Pili uzun ömürlüdür.

•        12 saate kadar konuşma süresi sunar.

•        Bekleme süresi 1000 saat civarındadır.

•        Tam şarja ulaşması süresi ortalama olarak 2 saattir.

•        Kullanımı son derece basittir.

•        Tüm android ve IOS telefon modelleri ile uyumludur.

•        Tüm bluetooth özelliğine sahip farklı marka cihazlarla çift yönlü modda haberleşme sağlar.

•        İntercom aralığı 100 metreye kadar çıkmaktadır.

•        Su geçirmez yapıya sahiptir.

•        Düşük seviyede enerji harcayan, yüksek performans sağlayan işlemciye sahiptir.

Interphone Urban Bluetooth Çiftli Paket Intercom Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Tıklayınız

Interphone Link Bluetooth Intercom

İkinci motosiklet intercom tavsiye olarak sunduğumuz bu ürünün başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir:•        İletişim kurmak için ideal olan maksimum uzaklık 300 metredir.

•        Her türlü kasklar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

•        Müzik, navigasyon ve radyo için Bluetooth bağlantısı vardır.

•        15 saate kadar konuşma süresi sunar.

•        Bekleme süresi yaklaşık olarak 1000 saattir.

•        0 şarjdan tam şarja ortalama olarak 3 saatte varılır.

•        Arayüzü sayesinde kolay bir kullanımı vardır.

•        Tüm android ve IOS telefon modelleri ile uyum göstermektedir.

•        Son aranan numarayı tekrar arama gibi kullanımı kolaylaştıran kısayolları bulunmaktadır.

•        Yağışlı havalarda rahatlıkla kullanılabilirdir çünkü su geçirmezdir.

Interphone Link Bluetooth Intercom Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Tıklayınız

Interphone Shape Bluetooth İnterkom

Üçüncü intercom tavsiye olarak sunduğumuz bu ürünün başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir:•        10 metreye kadar interkom aralığı vardır.

•        12 saate kadar konuşma süresi sunar.

•        700 saate kadar bekleme süresi vardır.

•        Tam şarj olması için ortalama olarak 3 saat şarja ihtiyaç duyar.

•        Tüm telefon modelleri ile uyumlu olarak çalışır.

•        Tüm kask çeşitleriyle uyumludur.

•        Cep telefonu modeline bağlı olarak sesli arama özelliği bulunmaktadır.

•        Rüzgar geçirmez mikrofona sahiptir. Böylelikle rahatlıkla iletişim kurulabilir.

•        Su geçirmez yapısı vardır.

•        Ağırlığı 50 gramdır.

•        Mikro USB veri ve şarj kablosu, hoparlörlü kontrol ünitesi gibi ekipmanlarla birlikte gönderilir.

Interphone Shape Bluetooth İnterkom Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Tıklayınız

MOTOPLUS olarak Interphone kask interkom önerisi arayışı içerisinde olanlara ve yeni bir interkom satın almak isteyenlere yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Farklı fiyat aralıklarında sunduğumuz ürünlerden istediğinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Diğer Interphone marka kask interkom fiyatları ve çeşitlerini incelemek isterseniz ise yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/168/Motosiklet-Icin-Kask-Intercom-Arayanlara-Urun-Tavsiyeleri
8
Diğer / KTM Motosikletiniz Varsa Sahip Olmanız Gereken Aksesuar Tavsiyeleri
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Mart 05, 2019, 03:14:59 ÖS »


MOTOPLUS ailesi olarak farklı motosiklet markalarına yönelik SW Motech aksesuar tavsiyeleri sunduğumuz bir yazı dizisi hazırlamıştık. En son Suzuki motosiklet modelleri ile uyumlu SW Motech aksesuar önerilerini içeren bir yazı sunmuştuk. Bu haftaki yazımızda ise KTM motosiklet aksesuarları arayışında olanlara yönelik SW Motech aksesuar tavsiyelerinden oluşan bir konu seçtik. Sizler için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

KTM marka motosiklet modelleri için motosiklet aksesuarları tavsiyelerine geçiş yapmadan evvel, hangi KTM modellerine yönelik motosiklet aksesuarlarını bulabileceğinizi belirtmemizde fayda var. Yazı boyunca aşağıdaki KTM motosiklet modelleri ile uyumlu motor aksesuarları bulabilirsiniz:

KTM Duke 200

KTM Duke 390

KTM LC8 Adventure 990

KTM 950 SM/SM-R/SM-T

KTM 990 SM/SM-R/SM-T

KTM 1190 Adventure/R

KTM 1290 Super Adventure

Şimdi ise bu modellere yönelik sunduğumuz SW Motech aksesuar tavsiyelerine başlayabiliriz…KTM Motosiklet Elcik Koruma Tavsiyesi

Tavsiye olarak sunduğumuz bu motosiklet elcik koruma modeli, KTM motosiklet modelleri ile uyumludur. Motosikletinize sade ve şık bir görünüm kazandırabilir. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan moplen plastikten üretilmiştir. Çerçevesi ise alüminyumdan oluşturulmuştur. KTM motosiklet için elcik koruma ürünümüzü satın alanlara montaj malzemelerini ve talimatlarını da gönderiyoruz.KTM 1190 Adventure Yan Çanta Demiri Tavsiyesi

KTM 1190 Adventure motosiklet modeli ile uyumlu olan bu yan çanta demiri son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Hızlı bir şekilde motosiklete monte ve demonte edilebilir. Ayrı olarak mevcut SW-MOTECH Yan Taşıyıcı Adaptör Kitleri ile TraX®, Givi / Kappa, Krauser, Hepco & Becker ve Shad kasalarına uyarlanabilir. Yan kutular dışarıda bırakıldığında toplam genişliği 590 mm’dir. Ürün ile birlikte montaj malzemeleri ve talimatları da gönderilir.KTM Duke 200 Motosiklet Koruma Demiri Tavsiyesi

Yukarıda önerdiğimiz motor koruma demiri sayesinde motosikletinizin kaza, devrilme gibi durumlara en az hasarla ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Son derece sağlam ve koruyucu olan bu motosiklet koruma demirinin boru çapı 22 ve 27 milimetredir. KTM Duke 200 motosiklet modeli ile uyumlu olan bu ürün, motosiklet çerçevesi üzerinde yer alan halihazırdaki bağlantı noktalarına hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.

Siyah toz boyaya sahip bu motosiklet koruma demiri, çelik malzemeden üretilmiş olan çerçeveyi olası çizilmelere ve korozyona karşı korumaktadır. Yani motosikletinizin önemli noktalarını daha güvenli kılar. SW Motech marka motosiklet demirini satın alanlara sağ ve sol olmak üzere 2 çubuk, montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu da gönderilmektedir.KTM Ayna Yükseltici Tavsiyesi

SW Motech ayna yükseltici, birçok KTM motosiklet modeli ile uyumludur. Hem sağlamlığı hem de fonksiyonelliği ile ön plana çıkan bu KTM motosiklet ayna yükseltici ile aynanızı 40 milimetre kadar yükseltebilirsiniz. Böylelikle sürüş esnasında geriyi kontrol etmeniz daha kolay olur. Alüminyum alaşım malzemeden üretilmiş olan bu ürün siyah renktedir. Montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir.KTM Sis Farı Ön Koruma Tavsiyesi

SW Motech marka sis farı ön koruma modeli, başta KTM LC8 Adventure 990 modeli olmak üzere birçok KTM marka motosiklet modeli ile uyumluluk gösterir. Siyah renkte olan bu ürün, 2 adet mercek kapağına sahiptir. Koruma kapaklarının sağlamlığı sayesinde sis farlarınıza yüksek koruma sağlar. Alüminyum malzemeden üretilen bu ürünü satın alanlar, montaj malzemelerini ve talimatlarını içeren bir belgeyi de beraberinde alırlar.KTM Motosiklet Telefon Tutucu Tavsiyesi

Yukarıda öneri olarak sunduğumuz motosiklet telefon tutucu modeli SW Motech marka olup tüm KTM motosiklet modelleri ile uyumlu bir üründür. Iphone 6 ve 6s motosiklet telefon tutucu arayışında olanlar için birebirdir. Su geçirmez yapıya sahip olması, telefonunuzu her tür hava koşullarında korumanıza yardımcı olur. Multi-touch çalışma penceresine sahiptir. Kameranın onboard kullanımlarında telefonunuzun kamera lensini koruyacak şeffaf bir kapak ile birlikte sunulmaktadır.

MOTOPLUS ailesi olarak KTM marka motosiklet modelleri ile uyumlu SW Motech aksesuar önerileri sunduğumuz blog yazısının sonuna geldik. Beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde MOTOPLUS üzerinden satın alabilir; dilerseniz de diğer KTM motosiklet aksesuarları çeşitlerine ilgili link üzerinden göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/167/KTM-Motosiklet-Aksesuarlari-Arayanlar-Icin-SW-Motech-Aksesuar-Onerileri
9
Diğer / Kışın Motosiklet Kullananları Sıcak Tutacak Tavsiyeler
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Şubat 20, 2019, 04:42:59 ÖS »


Motosiklet tutkunları mevsim fark etmeksizin her daim motosikletlerini kullanıyorlar. Ancak bilindiği üzere soğuk kış günlerinde rahat ve konforlu bir sürüş için doğru motosiklet termal giyim ürünleri seçimi önem kazanıyor. Biz de MOTOPLUS ailesi olarak motosiklet tutkunlarına yönelik kışlık motor aksesuarları tavsiyelerinden oluşan bir blog yazısı hazırlamak istedik. Sizler için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

Kışlık Balaklava Tavsiyesi

Kış mevsiminde motosiklet sürüşlerinde yüzünüzü, başınızı ve boyun kısmınızı da sıcak tutmak önemlidir. Bu doğrultuda biz de sizlere bir kışlık balaklava önerisi sunuyoruz. Aşağıda gördüğünüz ürün hem sıcak kalmanızı hem de rahat bir sürüş yapmanızı sağlayacak kışlık motosiklet aksesuarları arasında yer almaktadır. Polarlı balaklava modelimiz standart beden olarak üretilmekte ve herkese uymaktadır. Kış aylarında yüz ve çevrenizi son derece sıcak tutmanıza yardımcı olur.MOTOPLUS Balaklava Fiyatını ve Diğer Özelliklerini Öğrenmek İçin Linke Tıklayınız

Kışlık Motosiklet Termal İçlik Tavsiyesi – Alt ve Üst

Kış mevsiminin soğuk günlerinde yapılan motosiklet sürüşlerinde sizi sıcak tutacak tavsiyelerden bir tanesi de motorcu termal içliktir. Örnek ürün olarak sunduğumuz aşağıdaki ürün sizi sıcak tutmasının yanı sıra rahat bir şekilde sürüş yapmanıza da yardımcı olur. Nitekim sahip olduğu ısı yalıtımlı yapısı sayesinde hem vücudunuzun sıcaklığını stabilize eder hem de cildin nefes almasını sağlayarak terlemeyi önler. Düz kilit dikişleri ise son derece rahattır. Anti-bakteriyel yapısı sayesinde de oluşabilecek kötü kokuların önüne geçer.LA550 Oxford Layers Termal İçlik Fiyatı ve Diğer Detayları İçin Linke Tıklayınız

Termal içliklerden bir de üst için örnek ürün tavsiyesi verebiliriz. Aşağıda sergilediğimiz ürün tıpkı alt termal içlik ürünümüzde olduğu gibi sizi hem sıcak tutar hem de sizin rahat ve konforlu bir sürüş yapmanıza yardımcı olur. Kumaş yapısı sayesinde hem hava transferi sağlayarak cildinizin nefes almasını sağlar hem de vücut sıcaklığınızı dengede tutmanıza yardımcı olur.LA540 Oxford Layers Termal İçlik Fiyatını ve Diğer Özelliklerini Öğrenmek İçin Tıklayınız

Kışlık Motosiklet Gömlek Tavsiyesi

Motosiklet kışlık kıyafet çeşitleri arayışı içerisinde olanlara yönelik kışlık motosiklet gömleği önerisi de sunabiliriz. Rüzgar geçirmez bir yapıya sahip olan bu gömlek, hava transferi sağlayan yapısı sayesinde vücudunuzun nefes almasını sağlar ve böylelikle oluşabilecek kokuların önüne geçer. Uniseks motosiklet aksesuarları arasında yer alan bu ürün -16 dereceye kadar dayanıklıdır. Elastik bir yapıda olması sayesinde de fit görünüm ortaya koymanıza yardımcı olur. Soğuk havalarda sizi sıcak tutabilecek kışlık motosiklet kıyafeti kategorisindedir.LA410 Oxford Rüzgar Geçirmez Gömlek Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Linke Tıklayabilirsiniz

Motosiklet Isıtmalı Yelek Tavsiyesi

Isıtmalı motosiklet kıyafetleri, kış aylarında motosiklet tutkunlarının en çok kullandığı kışlık motosiklet ekipmanları arasında yer almaktadır. Karbon-fiber ısı petleri son derece yumuşak ve esnektir. Bu sayede üzerinize ek bir kıyafet giyiyor gibi hissetmezsiniz. Kullanımı son derece kolay olan Oxford ısıtmalı yelek ürününde 4 karbon ısı bölgesi ve 4 adet ısı kademesi bulunmaktadır. Fileli kısmı sayesinde terlemenin önüne geçilmiş olunur. Isıtıcı motor yeleği ürününde yer alan pil, kullandığınız dereceye bağlı olarak 2-6 saat arasında kullanım sunmaktadır.HV700 Oxford Karbon Isıtmalı Yelek Fiyatı ve Diğer Detayları İçin Linke Tıklayabilirsiniz.

Neopren Uzun Kollu Yelek Tavsiyesi

Neopren motosiklet yeleği arayışı içerisinde olanlara aşağıda yer alan ürünü önerebiliriz. Soğuk havalarda ceketinizin altına giyebileceğiniz bu neopren yelek modeli Armode markadır. Uzun kollu olması avantaj sağlayan bu ürün rüzgar geçirmezdir. Hem sıcak hem de rahat bir sürüş yapmanıza yardımcı olan bir motosiklet aksesuarıdır.Armode Neopren Motosiklet Yeleği Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Linke Tıklayınız

Kışlık Motosiklet Montu Tavsiyesi

Kış mevsiminin soğuk havalarında motosiklet tutkunlarının en büyük yardımcılarından bir tanesi de motosiklet kışlık mont çeşitleridir. Örnek olarak sunduğumuz bu ürün Oxford markadır. Kol ve bilek kısımları ayarlanabildiğinden kendinize göre rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Suya son derece dayanıklı olan bu ürünün dikişleri bantlandırılmıştır. Böylelikle hiçbir noktasında su geçmez. Siyah renkte olan bu kışlık motorcu montu gri ve yeşil detaylara da sahiptir. Kışı sıcak geçirmek isteyen motosiklet sürücülerine bu kışlık motor montu tavsiyesini göz önünde bulundurmalarını öneririz.RM120 Oxford Su Geçirmez Motosiklet Montu Fiyatı ve Diğer Detayları İçin Tıklayınız.

Motosiklet Kışlık Tulum Tavsiyesi

Kış mevsiminin soğuk günlerinde motosiklet tutkunlarının rağbet gösterdiği ürünlerden bir tanesi de kışlık motorcu tulumu çeşitleridir. Uniseks olan bu ürünü kadın motosiklet tulum arayışı içerisinde olanlar da erkek motosiklet tulum çeşidi arayanlar da tercih edebilir. Su geçirmez yapıda olması bu ürünü motosiklet yağmurluk tulum arayanlar için uygun kılmaktadır. Rengi siyah olan bu ürünün dikişleri dahi suya dayanıklıdır. Manşet ve ayak kısımları ayarlanabilir olduğundan rahat bir şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak nefes alan kumaşı terlemelerin önünde geçmektedir.RM3005 Oxford Motosiklet Yağmurluk Tulum Fiyatını Görmek İçin Linke Tıklayabilirsiniz.

Termal İçlik Takım Tavsiyesi

Termal içlik takım önerisi isteyenler için Tech 90 takım içlik modelini tavsiye edebiliriz. Teri vücuttan uzaklaştırıcı etkiye sahip olan bu termal içlik vücut sıcaklığınızı koruyabilmektedir. Kumaşı antibakteriyel olduğundan hijyen açısından da başarılı bir üründür. Bu motosiklet termal içlik %70 polyester, %30’u poliviskondan üretilmiştir.Tech 90 Termal İçlik Takım Fiyatını ve Diğer Detaylarını Öğrenmek İçin Linke Tıklayınız

Kışlık Motor Eldiveni Tavsiyesi

Kış için motosiklet aksesuarları tavsiyelerimizden bir tanesi de motosiklet kışlık eldiven çeşitleridir. Aşağıda örnek ürün olarak sunduğumuz kışlık motorcu eldiveni, soğuk günlerde kullanılabilecek en ideal eldiven çeşitleri arasında yer almaktadır. 1 mm’lik derisi sayesinde yüksek seviyede koruma sağlayan bu motosiklet eldiveni, yağmurlu havalarda süetli kısmı ile vizörünüzü kolaylıkla silmenizi sağlar. Ellerinizi sıcak tutar ve buna ek olarak kaliteli yapısı sayesinde ellerinizin terlemesini önler. Su geçirmez motosiklet eldiveni kategorisinde yer alan bu ürün LED ısıtma durum gösterge ışığına da sahiptir. Isıtmalı motosiklet eldiveni arayışı içerisinde olanlara bu ürünü göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederiz.HV741 Oxford Karbon Isıtmalı Kışlık Motosiklet Eldiveni Fiyatını ve Diğer Özelliklerini Öğrenmek İçin Linke Tıklayınız

Motosiklet Kışlık Dizlik Tavsiyesi

Motosiklet kışlık ekipman arayışı içerisinde olanlara yönelik önerebileceğimiz ürünler arasında kışlık motosiklet dizliği de yer almaktadır. Rüzgar geçirmez özelliği olan bu dizlik, diz kısmınızda yer alan eklemlerin üşümesine ve buna bağlı olarak ağrımasına engel olabilir. Kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Esnek yapısı sayesinde diz bölgesini etkileyen hareketler yaptığınızda ürünü kullandığınızı hissetmezsiniz bile.LA440 Oxford Kışlık Dizlik Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Linke Tıklayınız

Motosiklet Bot Yağmurluk Tavsiyesi

Özellikle yağmur ve kar yağışının olduğu günlerde ayaklarınızı ve ayakkabılarınızı sudan korumak gerekiyor. Bunun da en iyi çözümlerinden bir tanesi motosiklet bot yağmurluğu almaktır. Aşağıda örnek olarak sunduğumuz ürünün 2 boyutu bulunmaktadır. Tamamen kaymaz bir yabana sahip olan bu ürünün ayak bileği ve baldır kısımları elastik olduğundan kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Su geçirmezliği tam olarak sağlamak adına dikiş kısımları bantlanmıştır.OB Oxford Bot Yağmurluğu Fiyatı ve Diğer Özellikleri İçin Linke Tıklayınız

Oxford Kışlık Motosiklet Çorabı Tavsiyesi

Kış günlerinde vücudu sıcak tutmanın yanı sıra rahat ettirmenin de önemi çoktur. Bu doğrultuda motosiklet sürülürken giyilecek çorap tercihleri doğru yapılmalıdır. Giyilecek çorap hem sıcak tutmalı hem de hava transferi sağlayarak ayak sağlığına zarar vermemelidir. Bu doğrultuda sizlere Oxford marka kışlık motosiklet çoraplarından bir ürün tavsiyesi verdik. Aşağıda gördüğünüz ürün son derece rahat ve uzun ömürlü bir üründür. %75’i pamuktan üretilen bu çorapların %11.4’ü polyester, %7’si likralıdır.OF814 Oxford Coolmax Kışlık Motosiklet Çorapların Fiyatını Link Üzerinden Görüntüleyebilirsiniz.

MOTOPLUS ailesi olarak kışlık motosiklet aksesuarları ve kıyafetleri arayanlara yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, diğer motosiklet aksesuarları için sitemize göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/165/Kisi-Motosiklet-Uzerinde-Gecireceklere-Sicak-Tutacak-Tavsiyeler
10
Diğer / Suziki Motosikletler için Motosiklet Aksesuarları
« Son İleti Gönderen: MotoPlus1 Şubat 13, 2019, 02:44:48 ÖS »


MOTOPLUS ailesi olarak motorseverlere yönelik başlattığımız yazı serisinde her yazıda farklı motosiklet markalarına yönelik SW Motech aksesuar önerileri sunmuştuk. Bu yazı serisinde son yazımızı Triumph motosiklet modelleri için aksesuar tavsiyeleri üzerine hazırlamıştık. Bu haftaki yazımızda ise Suzuki marka motosiklet aksesuarları arayışı içerisinde olanlara yönelik SW Motech aksesuar tavsiyeleri sunacağız. Yazı boyunca Suzuki DL 650 V-Strom, Suzuki SV650 gibi Suzuki motosiklet modelleri için aksesuar tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Suzuki DL 650 Yan Çanta Demiri TavsiyesiSuzuki motosiklet aksesuarları önerilerimize Suzuki DL 650 modeli için yan çanta demiri önerisi ile başlayabiliriz. Neredeyse tüm motosiklet çantaları ile uyum gösteren bu ürün, hızlı bağlantı aparatlarının yardımı ile gayet kolay ve hızlı bir şekilde monte ve demonte edilebilmektedir. SW-Motech yan taşıyıcı adaptör kitleri ile uyarlanabilen bu ürün oval borudan yapılmıştır. Hem fonksiyonelliği hem de sağlamlığı ile ön plana çıkan bu ürünün genişliği ise çanta hariç 570 milimetredir. Suzuki DL 650 V-Strom yan çanta demiri modelini satın alanlara montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu da gönderilmektedir.         

Suzuki V Strom DL 1000 Elcik Koruma Sinyal LED TavsiyesiElcik koruma için sinyal LED arayışı içerisinde olanlara bu ürünü önerebiliriz. Suzuki DL 1000 V-Strom modeli de dahil birçok motosiklet modeli ile uyumlu olabilecek olan bu ürün dayanıklılığı ve fonksiyonelliği ile dikkat çekmektedir. 16 LED’lerle donatılan bu üründe LED göstergelerin çalışma akımı ise 12 volttur. Ürünü satın alanlar için montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu da beraberinde verilmektedir.

Suzuki SV 650 Koruma Demiri Tavsiyesi

Suzuki SV 650 aksesuar çeşitleri arayanlar için bu model ile uyumlu olan SW Motech koruma demiri önerisinde bulunabiliriz. Önemli motosiklet parçalarını yüksek seviyede koruma özelliğine sahip olan bu ürün güçlü çerçeve bağlantısına sahiptir. Siyah toz kaplı koruma demiri, Suzuki SV 650 motosiklet modelinin görünümüne de son derece uygundur. Bu koruma demirinin boru çapı ise 27 milimetredir. Hızlı bir şekilde monte ve demonte edilebilen bu koruma demiri montaj malzemeleri ve montaj talimatları ile birlikte gönderilmektedir.

Suzuki Bandit GSF Gidon Yükseltici TavsiyesiSuzuki Bandit GSF gidon yükseltme aparatı arayışı içerisinde olanlar bu ürünü önerebiliriz. Suzuki GSF 600/650/1200 Bandit modelleri ile uyumlu olan bu gidon yükseltici ile gidon yüksekliğini 31 milimetre arttırabilir ve 22 milimetre yakınlaştırabilirsiniz. 22 mm gidon için uygun olan bu ürün kullanıcısının oturma pozisyonunu iyileştirir. İleri seviyede sağlam alüminyum alaşımdan üretilen bu gidon yükseltme ve yakınlaştırma aparatının rengi ise gümüştür. Ürünü satın alanlara beraberinde montaj malzemeleri ve montaj talimatları da gönderilmektedir.

Suzuki V Strom DL 650 Orta Sehpa Tavsiyesi

Suzuki DL 650 orta sehpa arayışı içerisinde olanlara söz konusu modelle uyumlu olan bu orta sehpa modelini önerebiliriz. Premium malzeme ve ince işleme ile üretilen bu ürün toz kaplı yüzeye sahiptir. Bakımı oldukça basit ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Bunun yanı sıra bu ürün ile Suzuki DL 650 V-Strom modelinizi kolaylıkla orta sehpaya alabilirsiniz. Kolaylıkla monte ve demonte edilebilen bu ürün montaj malzemesi ve montaj talimatları ile birlikte gönderilmektedir. Özellikle bagaj ile yolculuk edenler için gerekliliği yüksek olan bir üründür.

Suzuki DL 1000 Far Yuvası Tavsiyesi

Suzuki DL 1000 aksesuar arayışı kapsamında far yuvası arayanlara yönelik önerebileceğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Alüminyum malzemeden yapılan gövdesi sayesinde oldukça sağlam bir yapısı olan bu ürün paslanmaz çelikten üretilmiştir. Uzun mesafelere kadar ışık sağlayan bu ürünü motosikletinizi hızlı ve kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Beyaz LED ışıklı bu ürün 12 V/10 W değerlerine sahiptir. Suya karşı dayanıklı, su geçirmeyen geçiş anahtarı olan bu ürünü satın alanlara montaj malzemeleri ile kullanım kılavuzu da gönderilmektedir.

Suzuki motosiklet aksesuarları arayanlara yönelik hazırladığımız bu haftaki blog yazımızın sonuna geldik. Yazı boyunca farklı Suzuki motosiklet modellerine uyumlu SW Motech aksesuar önerileri sunmaya gayret ettik. Dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde MOTOPLUS üzerinden satın alabilir ve diğer Suzuki motosiklet aksesuarlarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/164/Suzuki-Motosiklet-Aksesuarlari-Arayanlar-Icin-SW-Motech-Aksesuar-Onerileri
Sayfa: [1] 2 3 ... 10

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60