Mayıs 18, 2022, 10:45:27 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu
Ankara Yeni Binyil Sürücü Kursu - A2 ve B güncel kampanya

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/Ankara Yeni Binyil Sürücü Kursu - A2 ve B güncel kampanya => YENI BINYIL SURUCU KURSU - A2 ve B sınıfı ehliyet alacakların dikkatine;  http://www.yenibinyil.net Motorsiklet ehliyeti (A2) almak ve

Gönderen Konu: Ankara Yeni Binyil Sürücü Kursu - A2 ve B güncel kampanya  (Okunma sayısı 6516 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Administrator
0-100 cc
*****

       Uye No : 1
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 34
 •        Kan Grubu: Brh+
 •        Nereden: Ankara
 • Motopuan: 4
  Çevrimdışı
  YENI BINYIL SURUCU KURSU - A2 ve B sınıfı ehliyet alacakların dikkatine;

   http://www.yenibinyil.net

  Motorsiklet ehliyeti (A2) almak ve kullanmak için sınav günü yapılacak bir kaç turluk bir çalışmanın yeterli olmadığını düşünüyoruz. Bu sebeple tüm adaylarımıza fazladan bir ücret talep etmeden iki aşamalı bir eğitim veriyoruz.

    İlk aşamada motorsikletin tanıtımını yapıp, sürüş hakkında temel bilgileri uygulamalı olarak çalışıyoruz. Bu aşama özellikle sadece scooter ve benzeri otomatik vitesli motorsikletleri kulanmış adayların manuel vites sistemini öğrenip tecrübe etmeleri açısından önemli.  İkinci aşamada sınava yönelik çalışma yapıyoruz. Sınavın yapılışı ve önemli kısımları, trafik konileri ile yapılacak manevralar anlatıp yine uygulamalı olarak çalışıyoruz.

    Otomobil (B) sınıfı ehliyet alacak adaylarımız için teorik eğitim(trafik, ilk yardım, motor) ve  pratik (direksiyon) eğitimi olmak üzere iki kademeli bir öğretim sistemi uyguluyoruz.

    Teorik eğitimler, alanında uzman ve deneyim sahibi hocalarımız tarafından gerekli techizatlar (kesit motor, ilk yardım maketleri vs..) kullanılarak kolay anlaşılacak şekilde son derece rahat dersliklerimizde yapılmaktadır.Çıkmış sınav soruları kursiyerlerimize ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Teorik eğitim için gerekli yazılı kaynaklarıda bizden temin edebilirsiniz.

    Direksiyon eğitimimizin kalitesi ve süresi kursumuzun bu konuya verdiği önemin çok açık göstergesidir. Kuruluş tarihimiz olan 2000 yılından bu güne kadar 1'e 1 direksiyon eğitimi ilkemizden taviz vermedik. Adaylarımız eğitim çoğu kurstan farklı olarak trafikte sistemli, modern araçlarla ve uzman eğitmenler tarafından titizlikle yapılmaktadır.

   A2 veya B Sınıfı Kurs Ücretimiz 10 Mayısa kadar size özel 290 tl.
  Kayıtlar kurum kontenjanı ile sınırlıdır. B sınıfı için 2 günlük sınav güzergahı direksiyon çalışması ücrete dahil, temel eğitim harictir.

  http://www.yenibinyil.net/hakkimizda

   Meşrutiyet Caddesi Apartman No:7 Kat: 8 Kızılay ANKARA
   0 312 419 44 58 - 0 312 419 44 59
   0 312 419 44 27
   http://www.yenibinyil.net
   iletisim@yenibinyil.net
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google

  Seo4Smf Tags: Sürücü Ankara Yeni Binyil Kursu güncel kampanya 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60