Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el

Motorcuyuz - Alışveriş => Motoaksesuar => Ayakkabı => Konuyu başlatan: muratmurat61 - Aralık 03, 2014, 11:11:05 ÖÖ

Başlık: tcx full korumalı motorsiklet bot ayakkabı
Gönderen: muratmurat61 - Aralık 03, 2014, 11:11:05 ÖÖ
motorsiklet bot ve ayakkabılarında çeşitli modelleri görüp özelliklerinin ayrıntılı şekilde yazıldıgı www.motoavm.com (http://www.motoavm.com) sitemizden temin edebilirsiniz.
 
motorsiklet motor bot ve ayabılar için link'i bırakıyorum = https://www.motoavm.com/Category/botlar-ve-ayakkabilar/271 (https://www.motoavm.com/Category/botlar-ve-ayakkabilar/271)


yenilenicek olan tcx botlar hakkındada yeni biligiler aşşağıdadır.Lastik üreticisi Michelin Çinli tekstil şirketi Jihua ile anlaşma yaparak motosiklet botuda dahil olmak üzere ürettiği lastiklerin desenlerinden esinlenerek yüksek performanslı ayakkabı tabanı üretim işine giriyor.

Michelin lastik parçalar ve izli desenli lastik üretimindeki deneyimini ayakkabı üreticisi Jihua ile birlikte taban üretiminde kullanacak. İki şirkette 5 yıl içerinde bu marketin %5 -10 unu ellerinde bulundurmayı umuyor. Üretim kapasitesinin 500 milyon çift ayakkabı olduğunu duyunca siz de bunun büyük bir iş olduğunun farkına varacaksınız.

Bu birliktelik ilk olarak bot üretimine odaklanacak ve ilk ürünleri dağ bisikleti ayakkabısı ve motosiklet botu üretecek. Italyan üretici TCX Michelin'in ürettiği tabanı kullanarak ilk motosiklet botunu piyasaya çıkaracak. TCX X-Cube EVO WP ve X-Square Plus model botlarında Michelin'in Pilot Road 3 lastığinden esinlenerek tasarladığı gündelik kullanım bot tabanını kullanacak. İnfinity EVO Gore-Tex bot modeli için ise Michelin'in Anakee 3 isimli lastiğinden esinlenilen taban kullanılacak.

Gündelik hayatta kullanım için üretilen tabanlarda kullanılan Pilot Road 3 lastiğinden esinlenilen dizayn, Michelin'in X-Sipe teknolojisi kullanılarak ıslak yüzeylerdeki tutunumu artırmak amacıyla tasarlandı. Tabanda kullanılan lastik noktalar ise Michelin'in Pro Grip 4 isimli bisiklet lastiğinde yer alıyor.

Üretilen gelişmiş tabanlarda ise Anakee 3 lastiğinde bulunan ve çamurlu, çakıllı zeminlerde suyun tahliyesi için tasarlanan oluklu dizayn bulunuyor. Motosiklet ayaklıklarındaki tutunumu ve dengeyi sağlamak için ise elmas kesimli bir yüzey, tabana eklenmiş durumda.

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor