Nisan 19, 2021, 08:42:01 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu
ABUS Zincir Kilit Çeşitleri ve Özellikleri

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/ABUS Zincir Kilit Çeşitleri ve Özellikleri => Avrupa’nın en bilinen, en çok güvenilen ve sektöründe lider olan ABUS motosiklet kilitleri markası, motosiklet sürücülerinin en çok

Gönderen Konu: ABUS Zincir Kilit Çeşitleri ve Özellikleri  (Okunma sayısı 1401 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Full Member
***

       Uye No : 6211
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 100
 •        Kan Grubu: 0 Rh+
 •        Motosiklet: honda cbr 600
 •        Nereden: istanbul
 • Motopuan: 1
  Çevrimdışı
  ABUS Zincir Kilit Çeşitleri ve Özellikleri
  « : Mayıs 04, 2017, 11:31:05 ÖÖ »
  Avrupa’nın en bilinen, en çok güvenilen ve sektöründe lider olan ABUS motosiklet kilitleri markası, motosiklet sürücülerinin en çok tercih ettiği güvenlik markalarındandır. Abus kilit 1924 yılından bu yana Almanya’da motosiklet kilitleri ve diğer güvenlik kilitleri üzerine üretimlerini sürdürmektedir. Güvenlik kalite ister sloganıyla hareket eden ABUS kilit, ürünlerini modern ve ileri teknoloji ile üretmektedir. Kalitesini almış olduğu sayısız başarı belgesiyle kanıtlayan ABUS kilitleri alanında uzman markaların başında yer almaktadır. Motosikletlerin güvenliğini ve korumasını sağlamak adına birçok farklı modelde motosiklet kilidi üreten ABUS markasının üretmiş olduğu ve en çok satmış olduğu ürünlerden biri de ABUS zincir kilitlerdir.

  ABUS kilit çeşitlerinden biri olan abus zincir kilit, emsallerine göre sağlamlıkları ve diğer özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 17’den fazla farklı ABUS zincir kilidi modeline sahip olan marka, yüksek dayanıklı ve dirençli olan zincir kilitleri ile motosikletleri çalınma ihtimaline karşı en iyi şekilde korumaktadır. ABUS motosiklet zincir kilitlerinin özelliklerine baktığımız zaman ilk dikkat çeken durum, zincir kilitlerin kesilemeyen granit yapısıyla, yüksek dayanıklılık sağlamasıdır. ABUS zincir kilitler 120, 140, 170 cm gibi farklı uzunluk ölçülerine sahiptir. Farklı markalara ait zincir kilitlerden birçok önemli farkı olan ABUS zincir kilitler sağlamlığı ve güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır. ABUS zincir kilitler her türlü kesici alete ve darbeye karşı dayanıklıdır. Sertleştirilmiş çelikten üretilen ABUS zincir kilitler X-Plus sistemi sayesinde hırsızlık olaylarına karşı en süt düzeyde koruma sağlamaktadır.

  ABUS zincir kilitleri içerisinde yer alan bazı modeller 3D tespit sistemi özelliğine sahiptir. 3D tespit sisteminin alarm fonksiyonu sayesinde, motosikletin her hareketi kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Motosiklet yerinden oynatıldığı anda 15 saniye boyunca 100 db şiddeti ile çalışmaya başlayan zincir kilit alarm sistemi, hırsızları engelleyen önemli bir korumadır. ABUS zincir kilitler ABUS pateni ile Power Cell teknolojisi ve X-Plus silindir sistemi ile yüksek oranda korumaya sahiptir. ABUS zincir kilitler dayanıklı yapıları ile her türlü kesilmeye, çekilmeye, darbeye karşı dayanıklıdır. Zincir kilitlerin, kilit mekanizma kutusu da her türlü şiddetli darbeye karşı dayanıklı bir yapıdadır.

  ABUS zincir kilitler, motosikletlerin dış boyasına zarar vermemesi için özel kumaş kaplamaya sahiptir. ABUS zincir kilitlerde bulunan Power link teknolojisi, kilit mekanizmasının çok sıkı bir şekilde yerine oturmasını sağlamaktadır. Zincir kilitlerin kire ve korozyona karşı korunması için anahtar deliğinde koruyucu kapak bulunmaktadır. Kullanıcıya çift anahtar ile verilen ABUS zincir kilitlerin anahtarlarından bir tanesi led ışıklı aydınlatamaya sahiptir.
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google
  Motosiklet Aksesuarları Mağazası

  Seo4Smf Tags: kilit Özellikleri ABUS Zincir Çeşitleri 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60