Nisan 19, 2021, 09:45:39 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu
TECH90 Kevlar Kot Modelleri

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/TECH90 Kevlar Kot Modelleri => Motosiklet aksesuarları içerisinde yer alan en önemli aksesuarlardan birisi motosiklet pantolonlarıdır. Motosiklet pantolonları motosiklet

Gönderen Konu: TECH90 Kevlar Kot Modelleri  (Okunma sayısı 1231 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Full Member
***

       Uye No : 6211
       Cinsiyet: Bay
       İleti: 100
 •        Kan Grubu: 0 Rh+
 •        Motosiklet: honda cbr 600
 •        Nereden: istanbul
 • Motopuan: 1
  Çevrimdışı
  TECH90 Kevlar Kot Modelleri
  « : Mayıs 30, 2017, 11:16:56 ÖÖ »
  Motosiklet aksesuarları içerisinde yer alan en önemli aksesuarlardan birisi motosiklet pantolonlarıdır. Motosiklet pantolonları motosiklet sürücülerinin olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Motosiklet pantolonu üretimi gerçekleştiren pek çok farklı firma bulunmaktadır. Her firmanın kendine has ürün özellikleri kalitesi ve ürün gamı bulunmaktadır. Üretmiş olduğu motosiklet pantolonları ile sektör içerisinde farklılık yaratan markalardan biri de Tech90 firmasıdır. Firma 2006 yılında kurulmuş olup, İstanbul ve İzmir’de mağazaları bulunmaktadır. Marka ilk kurulduğu yıllarda Türk motosiklet kullanıcıları için motosiklet giyim ve motosiklet aksesuarları ithalatı gerçekleştirmekteydi. 2010 yılı ile birlikte ise tasarım, üretim ve ihracata yönelen firma DuPont firmasının ürünü olan ve kalitesini, sağlamlığını kanıtlamış olan Kevlar malzeme ile ürün geliştirme çalışmaları yapmaya başlamıştır. Tech90 motosiklet pantolonları ile motosiklet sektörü başta olmak üzere üretim gerçekleştiren firma yurtiçi ve yurtdışında birçok firma için üretimlerini sürdürmektedir. Marka tarafından üretilen ürünler Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Rusya ve Çin gibi ülkelere ihraç edilmektedir.

  Tech90 Motosiklet Pantolonlarının Özellikleri

  Motosiklet pantolonları içerisinde son dönemlerde popülerleşen Tech90 motosiklet pantolonları günlük giyime yakın tarzı ile alışılagelmişin dışında bir görüntü sergilemektedir. Kot pantolon ve kanvas tarzdaki yapısı ile Tech90 motosiklet pantolonları sürücülerin sık tercih ettiği motosiklet pantolon modellerindendir. Tech90 motosiklet pantolon modellerinin iç materyal yapısı full kevlar malzemeden üretilmektedir. Üretilen motosiklet pantolonlarının çarpma bölgelerinde kevlar malzemeler ile güçlendirilmiştir. Tech90 motosiklet pantolon çeşitlerinin diz bölgesinde 360° ayarlanabilir yapıda olan İmpatec koruma bulunmaktadır. Ayrıca üretilen pantolonların yan kısımlarında da İmpatec korumalar bulunmaktadır.

  Tech90 motosiklet pantolon modellerinin hepsi antialerjik yıkama özelliğine sahiptir ve eskitilmiş yıkama mevcuttu. Bazı modeller ayrı renkte bazı modeller 3 ayrı renkte eskitilmiş yıkamaya sahiptir. Tech90 kevlar kot motosiklet pantolon modelleri yüksek kalitede denim ve yüksek kalitede kanvas kumaştan üretilmektedir. Üretilen Tech90 motosiklet pantolonu modellerinden bazılarında diz bölgesinde yer alan korumalar barındırdıkları fermuarlar sayesinde dıştan takılıp, çıkartılabilmektedir. Bazı pantolon modellerinin bacak kısmında fermuarlı kargo cepleri yer almaktadır. Yine üretilmekte olan Tech90 kevlar kot motosiklet pantolonu modellerinin bazılarında yan kısımlarda opsiyonel olarak İmpatec koruma cebi bulunmaktadır. Tech90 motosiklet pantolonu modelleri içerisinde hem bayan sürücüler için hem de erkek sürücüler için motosiklet pantolonu çeşidi bulunmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı, barındırdığı korumalıkları ve farklı tarzının yanında fiyat performansı olarak da Tech90 motosiklet pantolonları oldukça başarılı bir performansa sahiptir. Her kesimden motosiklet sürücüsüne hitap edebilecek fiyatlara sahip olan Tech90 motosiklet pantolon fiyatları 316,00 TL’den başlayıp, 600,00 TL’ye kadar çıkmaktadır.
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google
  Motosiklet Aksesuarları Mağazası

  Seo4Smf Tags: TECH90 Kevlar Modelleri 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60