Ocak 22, 2021, 04:02:51 ÖS
Vargonen Cloud Sunucu Vargonen Cloud Sunucu
Konforlu Bir Sürüş için Beden Pozisyonunuza Uygun Gidon Seçenekleri

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/Konforlu Bir Sürüş için Beden Pozisyonunuza Uygun Gidon Seçenekleri => Motosiklet aksesuarları sizin motosiklet kullanırken güvenliğini ve konforunuzu sağlamak amacıyla üretilmektedir. Gidon yükselticilerde bu

Gönderen Konu: Konforlu Bir Sürüş için Beden Pozisyonunuza Uygun Gidon Seçenekleri  (Okunma sayısı 1145 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

       Uye No : 6242
       İleti: 12
 •        Nereden: İstanbul
 • Motopuan: 0
  Çevrimdışı
  Motosiklet aksesuarları sizin motosiklet kullanırken güvenliğini ve konforunuzu sağlamak amacıyla üretilmektedir. Gidon yükselticilerde bu motosiklet aksesuarlarından sadece bir tanesidir. Motosikletler üretimleri sırasında tek bir boyutta üretilmektedir. Ancak herkes aynı beden ölçülerine sahip değildir ve bu durumda gerekli olan motosiklet aksesuarları temin edilerek rahatlığımız sağlanmalıdır. Bilindiği üzere gidonlar motosikletin ön tekerleklerine yön vermemizi sağlamaktadır. Eller, kollar ve sırt bölgesini direkt olarak etkileyen bir pozisyonda motosikletimizi kullanırız. Gidon uzunluğunun beden ölçülerimize paralel olmamasından dolayı vücut ağrıları yaşayabilirsiniz.  Gidon yükseltme tek bir boyutta üretim yapılan motosiklet gidonlarını kendi vücut ölçümüze göre ayarlamamızı sağlayan motosiklet aksesuarları arasında yer almaktadır. Gidon kısmını istediğiniz gibi ayarlamanız sürüş esnasında dikkat edilmesi gereken bir faktördür. Motosikletinizi sürerken kendi vücut ölçülerinize göre gidon ve elcikleri ayarlamalı ve oturma pozisyonunuzu en uygun şekilde belirlemelisiniz. Gidon genişliği de yine sizin vücut ölçülerinize uygun olmalıdır. Kendi omuz ölçülerinizi belirledikten sonra doğru bir sürüş pozisyonunuzu belirlemelisiniz. Beden ölçülerinize uygun olarak gidon yüksekliğini ve gidon mesafesini ayarlamak için gidon yükseltme size rahatlık sağlayacaktır.

  Motosiklet sürüşü sırasında sürekli olarak sabit kaldığınızdan dolayı vücudunuz farklı reaksiyonlar gösterecektir. Özellikle uygun pozisyonda bir sürüş sağlamıyorsanız olumsuz yönde etkileyerek vücudunuza kramp ve ağrı girmesine neden olacaktır. Yanlış bir pozisyonda sürüş gerçekleştirdiğiniz zaman el bileklerinizde sinirlere baskı yaparak elinizin hissizleşmesine neden olacaktır. Motosiklet sürüşü sırasında kollarınızı hafifi açık bir pozisyonda ve elciklere uzanabilmek için de biraz daha vücudunuzu eğmeniz gereklidir. Sürekli olarak kaslara ve sinirlere baskı yapılmasından dolayı el ve sırt bölgenizde ağrılar oluşur ve sizi rahatsız edebilir. Sizde motosiklet sürüşünüz esnasında sizde bu tarz uyuşma, karıncalanma ve kramp gibi şikâyetleriniz varsa motosikletininiz beden pozisyonunuza uygun olmadığını ve müdahale etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Motosikletinizin gidonunu yükseltebilir veya tamamen değiştirebilirsiniz. Motosiklet modellerine uygun gidon yükseltici üreten markalar bulunmaktadır. Sürücüler tarafından bilinirlik seviyesi en yüksek olan gidon yükseltici, Sw Motech markasına aittir. 

  Sw Motech Aksesuarları arasında yer alan gidon yükseltme aparatlarını motosikletinize uygun şekilde kolaylıkla monte edebilirsiniz. Gidon yükselticisini motosikletinize monte ederken debriyaj ve gaz kablolarının uzatma kablolarının uzunluğunu uygun ölçüde ayarlamanız gerekir. Sw motech aksesuarlarından gidon yükseltici ile motosiklet kullanırken beden pozisyonunuzu iyi bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kendi ölçülerinize özel olarak gidon uzunluğunu ve genişliğini ayarlayarak konforlu bir sürüş yaşayabilirsiniz. Gidon alırken de mevcut motosikletinizin ölçülerine uygun gidon yükseltme aparatını seçmelisiniz.

  Motosiklet aksesuarları tam olarak temin edildiği zaman konforlu bir sürüş sağlayacağınızı tekrar vurgulamak istiyorum. Gidon yükseltme de bu aksesuarlardan biridir. Vücut pozisyonunuzu ayarlamanıza yardımcı gidon yükselticilerini temin edebileceğiniz uygun adreslerden biri de Motoplus İzmir sitesidir. Güvenli ve online alışveriş imkanı sunan Motoplus İzmir’den keyifli alışveriş yapabilirsiniz.
  Konuyu Paylas.:
    facebook  twitter  google

  Seo4Smf Tags: için Sürüs Seçenekleri Beden Konforlu Pozisyonunuza Uygun Gidon 
   

  Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

  Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60