Haziran 18, 2019, 02:37:10 ÖÖ
Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60
Motosiklet Eğitimi

Motosiklet Forum ,Motorcuyuz ,Motosiklet ,Motorsiklet ,Motor ,Motorcu ,Gezi ,Haber ,inceleme ,ikinci el/Motosiklet Eğitimi => Arkadaşlar benim motosiklet tutkum ne yazık diğer kullanıcılar gibi çocukluk yaşlarına gitmiyor. Ben sonradan tutkunu olanlardanım. Trafik

Gönderen Konu: Motosiklet Eğitimi  (Okunma sayısı 1013 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

0-100 cc
*

Uye No : 6199
  •        Nereden: ankara
  • Motopuan: 0
    Motosiklet Eğitimi
    « : Aralık 16, 2015, 02:12:03 ÖS »
    Arkadaşlar benim motosiklet tutkum ne yazık diğer kullanıcılar gibi çocukluk yaşlarına gitmiyor.

Ben sonradan tutkunu olanlardanım. Trafik ve her yere geç kalmak bir gün canıma tak etti. Yakın bir arkadaşım sayesinde motosiklete binme şansı buldum. Sonra sizin de bildiğiniz üzere tutkum başladı zaten. Ancak büyük şehirlerde ne yazık ki motosiklet kullanmak oldukça zor.

Bir yerden yoğun trafik, diğer taraftan sizi hiç dikkate almayan büyük araç sürücüleri. Birkaç talihsiz ufak kaza sonrası ehliyetin yeterli olmayacağını düşünerek profesyonel eğitim almam gerektiğine karar verdim.

Araştırmalarım sonuncunda birkaç tane özel kurs buldum ama açıkçası çok da tatmin olmadım. Tam birine yazılacakken Honda'nın kendi bünyesinde eğitim merkezi olduğunu öğrendim. Biraz araştırdıktan sonra, kgrup halinde kişiye özel dersler verdiklerini öğrendim.

Allah kısmet ederse ilk fırsatta katılarak, kendimi geliştireceğim. Haberiniz olsun, kaçç yaşında olursanız olun eğitim almaktan korkmayın. Motosikletin keyfi için önce diğer sürücülerle mücadele etmemiz gerektiğini unutmayın.

Yolunuz açık olsun.
    Konuyu Paylas.:
      facebook  twitter  google

0-100 cc
    *

Uye No : 6201
  •        Kan Grubu: A-rh+
  •        Motosiklet: Honda PCX 125
  •        Nereden: İstanbul
  • Motopuan: 1
    Ynt: Motosiklet Eğitimi
    « Yanıtla #1 : Şubat 15, 2016, 04:56:20 ÖS »
    motosiklet eğitimi istiyorsanız honda'nın kendi motosiklet eğitim kurslarını deneyebilrisiniz, ben katıldım ve çok memnun kaldım
    https://honda.com.tr/motosiklet/motosiklet-egitim-merkezi

Seo4Smf Tags: MOTOSİKLET Eğitimi 

Motorcuyuz | MTRCYZ Forum | MTRCYZ Sozluk | MTRCYZ Tv | MTRCYZ Reklam | Google | Motosiklet | Motosiklet | Motorsiklet | Motor

Vargonen Cloud Sunucu Advert 468x60